دانلود فیلم کیک زرد

کیک زرد، فیلمی اجتماعی با رگه های طنز است که بیشتر کمدی موقعیت است... خلاصه داستان و جزئیات بیشتر فیلم پس از انتشار درج خواهد شد.

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید کیک زرد با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلم پروانه ساخت دریافت کرده است

لینک دانلود فیلم کیک زرد بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

لطفا همین اول کار علی شاه حاتمی رو با مرحوم علی حاتمی نه اشتباه بگیرید و نه حتی قوم و خویش خب این مسئله اول که باید حل می شد و شد. شاه حاتمی چندین فیلم و سریال ساخته اما هیچکدوم به ماندگاری سریال های خوش رکاب و خوش غیرت نبوده اند.

آخرین فیلم شاه حاتمی پرواز مرغابی ها بوده است که در سال 1388 ساخته و حالا بعد از گذشت 10 قصد ساخت یازدهمین فیلم سینمایی بلند خود را دارد، که بر اساس فیلمنامه ای به قلم مصطفی زندی ساخته خواهد شد.

تهیه کنندگی این فیلم را جلیل شعبانی به عهده دارد در کارنامه هنری شعبانی اسامی فیلم هایی همچون قسم، سوء تفاهم و روایت های ناتمام به چشم می خورد البته در سوابق او کارهای دیگری هم در سمت های مختلف به چشم می خورد.

طبق اعلام آقای شعبانی برای فیلمبرداری این فیلم حدود 50 جلسه در نظر گرفته شده است که تمام لوکیشن های آن در تهران و اطراف آن قرار دارد و حدود 45 روز تصویربرداری این فیلم که اثری اجتماعی با رگه های طنز می باشد.

فیلم جدید شاه حاتمی بزودی وارد پیش تولید خواهد شد و در آن از حضور چند بازیگر نامی استفاده خواهد شد و تلاش خواهد شد تا اولین نمایش فیلم در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر باشد.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- کارگردان : علی شاه حاتمی

2- تهیه کننده : جلیل شعبانی

3- نویسنده : مصطفی زندی

4- مدیر فیلمبرداری :

5- مدیر صدابرداری :

6- طراح گریم :

7- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های کارگردان فیلم :

دانلود فیلم کیک زرد علی شاه حاتمی

دانلود فیلم کیک زرد علی شاه حاتمی

بخش دانلود رایگان
50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید