دانلود فیلم گشت ارشاد 3

حسن و عطا بعد از اینکه در گشت 2 از ایران میروند پس از سالها به ایران برمیگردند. آنها به اجبار برای امرار معاش به نوازندگی در خیابان ها می پردازند، پس از مدتی به نوازندگی علاقه مند می شوند و تصمیم به انتشار آلبوم موسیقی می گیرند. اما به لحاظ مالی در تنگنا هستند پس تصمیم میگیرند به سراغ یک زمین دار بزرگ در لواسان که نقش او را بهنام بانی بازی می کند رفته و او را بدزدند اما ....

دانلود فیلم گشت ارشاد 3 با بهترین کیفیت و لینک مستقیم

لینک های دانلود به محض انتشار قرار داده می شوند

اخرین اخبار و اطلاعات راجب فیلم اضافه شد (آخرین بروزرسانی : 26 آذر)

تاریخ انتشار : 26 آبان 1400

لینک های دانلود در دی ماه اضافه می شود

 

توضیحات کلی درباره گشت 3:

فیلم گشت 3 یا همان گشت ارشاد 3 به کارگردانی سعید سهیلی در سال 1399 شروع به فیلمبرداری شد که پس از 2 ماه فیلمبرداری ، در همان سال ساخت و فیلمبرداری اثر به پایان رسید . اینطور که به نظر میرسد حمید فرخ نژاد یا همان “عباس آقا” در این قسمت حضور ندارد ، یقینا حضور وی باعث جذاب تر شدن اثر می شد اما خب در این قسمت اشاره ای به حضور وی نشده است و بجای ایشان ، امیر جعفری و بهنام بانی به فیلم اضافه شده اند .  داستان فیلم ادامه ای از دو قسمت قبل یعنی گشت ارشاد 1 و گشت 2 (گشت ارشاد 2) می باشد . قطعا باید مشابه دو اثر قبل از خود ، بازهم شاهد یک فیلم زیبا و جذاب باشیم. همچنین در لیست بازیگران از ریحانه پارسا نیز نام برده شده است که احتمالا ایشان را از فیلم حذف کرده اند .

 

داستان فیلم از این قرار است که حسن و عطا بعد از اینکه در گشت 2 از ایران میروند پس از سالها به ایران برمیگردند. آنها به اجبار برای امرار معاش به نوازندگی در خیابان ها می پردازند، پس از مدتی به نوازندگی علاقه مند می شوند و تصمیم به انتشار آلبوم موسیقی می گیرند. اما به لحاظ مالی در تنگنا هستند پس تصمیم میگیرند به سراغ یک زمین دار بزرگ در لواسان که نقش او را بهنام بانی بازی می کند رفته او را بدزدند. اما پس از مدتی با او دوست می شوند و زمین دار بزرگ تصمیم می گیرد از حسن و عطا حمایت کرده و تمام هزینه تولید آلبوم موسیقی آنها را تقبل کند. در این مسیر ناگهان اتفاقات عجیبی روی می دهد که هر سه آنها را دچار دردسرهای بزرگی می کند.

 

اطلاعات تکمیلی و زمان انتشار

این اثر ابتدا قرار بود در تاریخ 5 آبان منتشر شود اما با توجه به مشکلاتی که پیش رو داشت ، اکران آن به تاخیر افتاد . در حال حاضر اعلام شده است که فیلم در تاریخ 26 آبان 1400 (چهارشنبه) منتشر می شود ، به هر حال باید تا زمان اکران منتظر ماند. (به روزرسانی : فیلم در سینماهای کشور اکران شد ، بعد از پخش در شبکه های نمایش خانگی لینک های دانلود افزوده خواهد شد.)

 

به روزرسانی نهایی : بعد از انتشار شاهد وجود ریحانه پارسا در فیلم بودیم . ایشان همچنان در اثر حضور دارد و تیتراژ ها دست نخورده باقی مانده ، تنها نام او از تیتراژ فیلم حذف شده است . (طبق اخرین اخبار گفته شده که بخاطر اشتباه یکی از عوامل ، اشتباه است تمام فیلم را دچار ویرایش و یا کلا آن را حذف کنیم.) احتمالا فیلم تا زمستان در سینماهای کشور پخش و سپس به محض انتشار فیلم ، شما میتوانید گشت ارشاد 3 را از لیان مووی دانلود کنید . همچنین طبق اخرین اخبار گشت 3 تا 7 آذر 1400 توانست به فروش 11 میلیاردی برسد و این مبلغ روز به روز بیشتر هم خواهد شد . تا دوازدهم آذر ، گشت 3 ، 15 میلیاردی شد. (بروزرسانی جدید : طبق آخرین اعلام ، فیلم به فروشی بیش از 24 میلیارد تومان رسیده است {26 آذر})

 

عوامل ساخت و تولید گشت ارشاد 3 :

کارگردان : سعید سهیلی

تهیه کننده : سعید سهیلی

نویسنده : حسام سامری زاده

بازیگران : امیر جعفری ، ساعد سهیلی ، پولاد کیمیایی ، بهنام بانی ، ریحانه پارسا ، نازنین کیوانی ، مبینا رحمتی ، اسدالله منجزی ، امیر محاسبتی

فیلم بردار : کوهیار کلاری

تدوین گر : میثم مولایی

 


تصاویر و عکس هایی از فیلم

[برای بزرگنمایی روی تصاویر کلیک کنید]

دانلود رایگان گشت 3 با لینک مستقیم

 

دانلود گشت 3 با لینک مستقیم

 

دانلود گشت ارشاد 3 با کیفیت عالی

بخش دانلود رایگان