دانلود فیلم گندم

گندم : ماجرای این فیلم درباره زندگی پس از مرگ است انسان هایی که برخی از آن ها در شهر باقی مانده اند و برخی زیر کشت مزارع جایی که به سرزمین مدرگان معروف است رفته اند...

دانلود فیلم ایرانی گندم با کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان

لینک های دانلود فیلم گندم بعد از پخش شبکه نمایش خانگی اضافه می شود

این فیلم در مرحله اکران قرار دارد.

***

 

توضیحاتی درباره فیلم :

عنوان متفاوت ساخت کشور ترکیه که به تازگی در برخی سینماهای ایران به اکران در آمده است و استقبال قابل قبولی هم از آن شده است . این سینمایی به کارگردانی سمیح کاپلان اوغلو و تهیه کنندگی نادیر اوپرلی در سال 1396 ساخته شده است و حال بعد از دوسال در سینماهای ایران اکران شده است.

خیلی کم پیش آمده است که اثری خارجی در سینما ها اکران شود به خصوص سینماهای معروف ایران . دیده ایم که برخی فیلم های آمریکا در برخی دانشکده ها یا کافه ها به گونه ای به نمایش در می آیند اما نمی شود به آن ها گفت اکران رسمی . در اینجا فیلم ترکی گندم در سینماهایی نظیر هویزه اکران شده است.

مضمون این فیلم علاوه بر اجتماعی بودن آن میتوان کمی هم چاشنی ترس را اضافه کرد چرا که کله این فیلم درباره زندگی پس از مرگ است و مکان انسان های خوب و بد را نشان می دهد به گونه ای مارا با آخرت آشنا می سازد. شاید الان یاد سریال کلید اسرار بیفتید اما باید گفت با این مجموعه فرق می کند.

اخبار و حواشی فیلم:  بد نیست بدانید سمیح کاپلان اوغلو کارگردان این اثر در تهیه کنندگی هم دستی داشته است و همچنین فیلمنامه را خودش نوشته است و به عبارتی دیگر این فیلم سازه کلی او محسوب می شود و تمام زایده ذهن او مستقیما در این فیلم به اجرا در آمده است چرا که همه کار تقریبا خودش بوده است.

 

عوامل فیلم :

1- کارگردان و نویسنده : سمیح کاپلان اوغلو با همراهی لیلا ایپکچی

2- تهیه کنندگان: سمیح کاپلان اوغلو، نادیر اوپرلی


پخش تریلر فیلم گندم:

 


تصاویری از فیلم:

دانلود فیلم گندم با لینک مستقیم

دانلود فیلم گندم با لینک مستقیم

بخش دانلود رایگان