دانلود فیلم یخ چال

یخ چال، سومین فیلم به کارگردانی کاوه سجادی حسینی است که یک ملودرام اجتماعی است که قصه ای زنانه را قرار است روایت کند و اگر شرایط مالی آن فراهم شود قرار است بازیگران شاخصی در آن ایفای نقش کنند و در جشنواره سی و هفتم فجر حضور پیدا کند.

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید یخ چال با لینک مستقیم کیفیت بالا

فیلمنامه در دست نگارش است

لینک دانلود فیلم یخ چال بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

بحث یخچال شد هوا هم گرم ما بچه بودیم تیکه های یخ رو مینداختیم تو لباسمون که مثلا یخ کنیم اما بدتر انقد ورجه وورجه می کردیم که بیشتر گرممون می شد… اخه اون زمان امکانات نبود بعدشم دانشمندان هنوز راههای جدید رو کشف نکرده بودند.

این فیلم سومین فیلم سینمایی بلند کاوه سجادی حسینی محسوب می شود او پیش از این دو فیلم شب بیرون و بوفالو را ساخته است که در هر دو فیلم کاوه استاد پرویز پرستویی پای کار او بوده است و احتمال این در این کار هم کنار او باشد، هست.

داستان فیلم به گفته سجادی حسینی این فیلم قصه زنانه ای دارد… یادش بخیر ما دهه شصتی ها تو هر خونه برای خودمون لشکری بودیم و به هر جا حمله می کردیم اونجا رو با خاک یکسان می کردیم… و مادرها در دفاع از انبار آذوقه خانواده بر در یخچال قفل میزندند و لشکریان در برابر این تاکتیک تسلیم می شدند و شکست را می پذیرفتند، شما نمی دونید این خاطره ها چه حالی می ده…

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

1- نویسنده و کارگردان : کاوه سجادی حسینی

2- تهیه کننده :

3- مدیر فیلمبرداری :

4- مدیر صدابرداری :

5- طراح گریم :

6- پخش کننده : لیان مووی

تصاویر و عکس های کارگردان فیلم :

دانلود فیلم یخ چال به کارگردانی کاوه سجادی حسینی

دانلود فیلم یخ چال به کارگردانی کاوه سجادی حسینی

بخش دانلود رایگان
50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید