دانلود رایگان فیلم ایرانی یک دزدی عاشقانه با کیفیت bluray 4k

دانلود اثر سینمایی یک دزدی عاشقانه با لینک رایگان 

پخش تیزر فیلم همراه با لینک دانلود در سایت قرار گرفت 

 

توضیحات کلی درباره ی این فیلم 

فیلم سینمایی یک دزدی عاشقانه به کارگردانی امیر شهاب رضویان در سال 1395 می باشد.این فیلم سومین ساخته امیر شهاب رمضانی می باشد که فیلمهای قبلی او توانسته بود  اثرات خوبی داشته باشد و مخاطبان زیادی را به خود جذب کند .داستان این فیلم درباره ی جمالو کمال است که سالیان طولانی را به اتهام دزدی در زندان به سر بردهاند و در یک از همین دزدی ها راهی زندان شدند  آنها که همدست زنی با خود دارند  که موقع به زندان افتادن پول ها را برداشته وفرار است  حال آنها بعد از آزادیشان به دنبال او می روند اما زن تمام پولها را از دست داده است .

 

در این فیلم بازیگرانی همچون مهدی هاشمی لادن متسوفی  فرهاد آئیش امیر حسین رستمی و رابعه مدنی به ایفای نقش پرداخته اند  گفته شده این فیلم فیلمی پر بازیگر است ودر آن شخصیت ها ه خوبی در کنار هم به ایفای نقش پرداخته اند .با این حال این فیلم توانست متیاز خوبی از طرف مخاطزبان در حدود .5.5 نیم 6 بدست آوردو اثری قابل قبول از سوی امیرشهاب رضویان نیز به حساب بیاید. با این حال یک دزدی عاشقانه همینطور ادامه پیدا می کند  و در اخر به یک پایان ازاد و بی تمجید رسید که گویی دیدن آن چندان لذت بهش نیست .

 

عوامل ساخت و تهیه این فیلم 

کارگردان : امیرشهاب رضویان

تهیه کننده : ناهید دل آگاه

نویسنده : امیرشهاب رضویان ,تهمینه بهرام علیان

اسامی بازیگران : مهدی هاشمی ,فرهاد آئیش(فیلم غلامرضا تختی ) ,لادن مستوفی ,لوون هفتوان, فرزانه قاسمی, احد محمد کرمی, رابعه مدنی ,امیر حسین رستمی

موسیقی : داریوش تقی زاده

تدوین : فرامرز هوتهم

فیلمبرداری : مسعود امینی تیرانی

فروش گیشه : 1,347,286,000

تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1395

 

تصاویر فیلم 

 

بازیگران فیلم یک دزدی عاشقانه

 

پشت صحنه فیلم یک دزدی عاشقانه

 

داستان فیلم یک دزدی عاشقانه

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه