دانلود فیلم خارجی 12 Angry Men 1957 با کیفیت بلوری 

دانلود اثر سینمایی 12 مرد خشمگین با لینک مستقیم 

لینک های دانلود با سه کیفیت و زیرنویس فارسی چسبیده اضافه شد

 

توضیحات کلی درباره ی این فیلم 

فیلم سینمایی 12 مرد خشمگین فیلمی محصول سال 1957 به کارگردانی سیدنی لومت و محصول کشور آمریکا می باشد . این فیلم که قدیمی بوده ولی توانسته قدمت چند ساله خود را حفط کند و مخاطبان زیادی نیز تا الان داشته باشد این فیلم درباره ی 12 مردخمشگین و عضو هیئت داوری است که قرار است که به مجازات یک جوان رای دهند  اما یکی از آنها مخالفت می کند واجرای حکم عملی نمی شود  تا باید همه مخالفت کند  یا جوان را مجازات کنند . با این حال این فیلم توانست در زمان خود مخاطبان زیادی داشته باشد و ارای خوبی را کسب کند..

 

ولی با این حال نقاط منفی و نقد هایی نیز در آن به چشم می خورد  وجود فضایی  ثایت و ترکیب بندی فضا  همراه با محدودیتی که در آن وجود دارد  مخاطب را درگیر فضایی می کند  که گویی تمامی ندارد و هر لحظه در انتشار است .با این حال ممکن است که فیلمنامه کلاسیک را به طور کامل شاهد  باشیم  شخصیت هایی در داستان به زود در حال تغییر هستند  ولی ما در اینجا تغییر همه جانبه انها را به چشم می بینیم. در حالت کلی می توان گفت که این فیلم برای یکبار که شده ارزش تماشا کردن را دارد .پس این فیلم را می تاونید با کیفیتهای متفاوت در سایت لیان مووی دانلود کنید ولذت ببرید .

 

عوامل ساخت و تهیه فیلم 12 Angry Men 1957

کارگردان : سیدنی لومت

تهیه کننده : هنری فوندا

نویسنده : رجینالد رز

اسامی بازیگران : هنری فوندا ,لی جی کاب ,ای جی مارشال, مارتین بالسام ,جک واردن ,جان فیدلر, جک کلاگمن ,ادوارد بینز ,جوزف سوینی ,اد بگلی ,جرجوسکوویچ, رابرت ویر

موسیقی : کنیون هاپکینز

فیلمبرداری : بوریس کافمن

تدوین : کارل لرنر

تاریخ انتشار : 13 آوریل 1957

مدت زمان : 96 دقیقه

فروش گیشه : 1000,000

 

 

تصاویر فیلم

فیلم سینمایی 12 مرد خشمگین

 

بازیگران فیلم سینمایی 12 مرد خشمگین

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه