دانلود فیلم All the Money in the World 2017 با دوبله فارسی

لینک های دانلود با 3 کیفیت قرار داده شد

همراه با توضیحات و تریلر فیلم

 

توضیحات کلی درباره فیلم 

این فیلم که در سال 2017 منتشر شده است یکی از آثار خوب و مشهور سال 2017 می باشد . کارگردانی این اثر به فارسی تمام پول های جهان نام دارد و کارگردانی آن را Ridley Scott به عهده داشته است . وی از کارگردانان قدیمی می باشد که در حرفه های کارگردانی ، نویسندگی و تهیه کنندگی از سال 1979 نقش داشته است . وی از کارگردانان فوق العاده بوده و اثار خوبی هم در کارنامه وی به ثبت رسیده است . این اثر یکی از اثار خوب وی می باشد که با یودجه 50 میلیون دلاری ساخته شد و توانست به فروشی معادل 57 میلیون دلار دست پیدا کند که در کل 7 میلیون دلار سود داشته است . بازیگران خوب و ستاره ای در فیلم ایفای نقش می کنند که در ادامه به آنها نیز خواهیم پرداخت .

 

این فیلم داستان واقعی جان پل گتی سوم، نوه میلیاردر نفتی را روایت می‌ کند که ربوده شد و آدم‌ ربایان برای آزادی او 17 میلیون دلار باج درخواست کردند. خانواده وی تمام سعی خود را می‌ کنند که پدربزرگ میلیاردر جان یعنی جی. پل گتی، را راضی کند تا مبلغی را که آدم‌ ربایان برای آزادی جان تعیین کرده‌ اند پرداخت کند. زمانی که پل گتی از پرداخت این مبلغ طفره می‌ رود، مادر وی مجبور می‌ شود که دست به هر کاری بزند تا بتواند فرزند خود را آزاد کند و…. اگر به فیلم هایی در ژانر بیوگرافی ، جنایی ، معمایی علاقه دارید میتوانید این اثر را تماشا کنید . در نظرسنجی های مردمی نمره دریافتی فیلم خوب بود و IMDb توانست نمره 6.8 را دریافت کند.

 

عوامل ساخت و تهیه فیلم All the Money in the World

کارگردان :Ridley Scott

تهیه کنندگان : Dan Friedkin ، Bradley Thomas ، Quentin Curtis ، Chris Clark ، Ridley Scott ، Mark Huffam ، Kevin J. Walsh

نویسنده : David Scarpa

بازیگران : Michelle Williams ، Christopher Plummer ، Mark Wahlberg ، Romain Duris

موسیقی :Daniel Pemberton

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم All the Money in the World 2017

 

دانلود فیلم All the Money in the World 2017 با دوبله فارسی

 

دانلود فیلم All the Money in the World 2017 با زیرنویس فارسی

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه