دانلود فیلم Artik 2019 دوبله فارسی

آرتیک : فیلمی جذاب و متفاوت که درباره یک قاتل سریالی است که تشکیل خانواده داده است و حال در تلاش از که فرزندان خود را از قتل های ترسناک دور کند اما در این بین پسر او با یک فرد عجیب آشنا می شود...

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم Artik 2019 با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی جدید آرتیک 2019 با دوبله فارسی با لینک مستقیم

کیفیت عالی 1080p ( سانسور و بازبینی شده) اضافه شد

***

توضیحاتی درباره فیلم آرتیک 2019 :

فیلم متفاوت و جذاب برای مخاطبین خاص که به کارگردانی Tom Botchii Skowronski و تهیه کنندگی جری جی آنجلو در سال 2018 ساخته شده است و حال بعد از اکران نسبتا موفق در سال 2019 نسخه بلوری آن منتشر شده است و با دوبله فارسی در دسترس است .نقد های زیادی از این فیلم شده است و نشان دهنده منحصر به فرد بدون آن است.

هیچ وقت نباید یک فیلم بر اساس امتیازش در حتی مراجع معتبر سنجید چرا که امتیازات یک فیلم نشان دهنده مجموعه ای از هزاران یا میلیون سلایق متفاوت در یک قالب است بنابراین حتی اگرم هم پایین باشد اما ممکن به سلایق شما بخورد! دیدن پیش نمایش خواندن نقد های متفاوت نیز میتواند به انتخاب درست کمک کند.

اگر بخواهیم نگاهی کلی به فیلم بیندازیم باید گفت دقیقا چنین شرایطی دارد هم ممکن است طبق انتظارات شما نباشد هم ممکن است یکی از بهترین فیلم های شما باشد چراکه سلایق مردم متفاوت است ! تاکنون نقدها مثبتی از آن شده است توانسته نمره قبولی اکثریت رو به خود اخصاص دهد.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم  :

1- کارگردان و نویسنده: Tom Botchii Skowronski

2- تهیه کننده : جری جی آنجلو

3- تدوین: تام بوتچی

4- مدیر فیلمبرداری : مارتین مودیتصاویری از فیلم :

آرتیک

آرتیک


پخش آنلاین

بخش دانلود رایگان