دانلود فیلم Blood Brother 2018 دوبله فارسی

برادر خونی: داستان در مورد دو دوست است که در دوران کودکی با یک دیگر صمیمی بوده اند اما یکی در زندان گیر کرده و یکی در اداره پلیس کار میکند پسری که از زندان آزاد می شود بنابه دلایل میخواهد از دوست خود انتقام بگیرد...

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم Blood Brother 2018 با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی جدید برادر خونی 2019 با دوبله فارسی با لینک مستقیم

کیفیت عالی 1080p اضافه شد

***

توضیحاتی درباره فیلم برادر خونی 2018 :

صمیمت و دوستی انتقام و خشم و دشمنی همه و همه در فیلم متفاوتی که به کارگردانی جان پوگ و تهیه کنندگی مایکل لوئیزی در سال 2018 ساخته و در همین سال اکران شد و توانست بعد از پخش نسخه بلوری به فروش قابل توجه ای دست یابد و تبدیل به یکی فیلم های اکشنی شود که توانسته رضایت خیلی هارا جلب کند.

این سینمایی که در سال 2015 اعلام کردند میخواهند آن را بسازند ابتدا نامش را خون برادر انتخاب کرده بودند اما بنا به دلایل در نهایت با نام برادر خونی منتشر شد. همچنین فیلم برداری اصلی این سینمایی در تاریخ 13 ژانویه 2016 در نیواورلئان آغاز شد. نکته قابل توحه این فیلم قبول کردن استودیو wwe برای تهیه کنندگی و توزیع آن بود.

حتما بانام wwe آشنا هستند یک برند معروف که تهیه کنندگی کشتی آمریکایی را بر عهده دارد و قبلا آن با نام WWE Films می شناختند اغلب توضیع فیلم هایی را بر عهده میگیرد که در آن بازیگران و کشتی گیران معروف به عنوان نقش اصلی فیلم ها هنرنمایی می کنند و همچنین در طول این مسیر سعی می کنند با همکاری با سایر کمپانی های مربوطه هزینه ساخت را کم تر کنند و به حداقل برسانند. این استودیو که حال مسئولیت توزیع فیلم برادر خونی بر عهده گرفته است توانسته به موفقیت قابل قبولی برسد.

 

عوامل تولید فیلم  :

1- کارگردان : جان پوگ

2- تهیه کننده : مایکل لوئیزی

3-نویسندگان: مایکل فینچ با همراهی کارل گجدوزک و چارلز موری

3- تدوین: لستر ویلسون

4- توزیع‌ کننده: WWE Studiosتصاویری از فیلم :

برادر خونی

برادر خونی


پخش آنلاین