دانلود سریال دل دانلود سریال هم گناه

  یک زوج زندگی آرامی دارند اما نمی توانند صاحب فرزند شوند تا اینکه در روزی یک بچه کوچک را در نزدیکی یک رودخانه می بینند که درون یک محفظه خاص قرار دارد . آنها تصمیم میگیرند که او را بزرگ کنند اما روز به روز با گذشت زمان قدرت های ابر انسانی او مشخص تر می شود و پدر و مادر جدید او متوجه این قضیه می شوند ، اما داستان به اینجا ختم نمی شود و بعد از مدتی فرزندشان دست به کارهای ترسناکی می زند که ....

  فیلم Brightburn سانسور شده.

  دانلود فیلم Brightburn 2019 با زیرنویس فارسی

  لینک های دانلود فیلم برایت برن افزوده شد

  همراه با تریلر و توضیحات مختصر

   

  توضیحاتی درباره فیلم Brightburn

  این فیلم در ژانر علمی تخیلی _ ترسناک ساخته شده است که دارای داستانی جذاب و زیبا است که از این نظر کم و کسری ندارد و کامل است چون دارای یک داستان ابر قهرمانانه می باشد البته معکوس یک ابر قهرمان ! این ابر قهرمان داستان که Brandon Breyer نام دارد با قدرت های فرا انسانی در زمین ظاهر می شود و اولین ظهورش همچون سوپر من می باشد که با یک کپسول در محفظه ای خاص از فضا به زمین شلیک شده است . البته این ابر قهرمان یک قهرمان نیست بلکه یک شرور است که روز به روز با رشدش قدرت های او نیز بیشتر می شود و می تواند کارهای خطرناک و البته فوق العاده ای انجام دهد ، از جمله از چشمانش لیزر شلیک کند ، پرواز کند و ….

   

  ظاهر این ابر انسان به شکل عادی با چشمانی قرمز می باشد . اگر علاقه به اینگونه فیلم ها دارید پیشنهاد می شود این اثر را نیز تماشا کنید چون دارای داستانی کاملا متفاوت می باشد و می تواند دقایقی شما را سرگرم کند . در داستان فیلم اینگونه آمده است که : یک زوج زندگی آرامی دارند اما نمی توانند صاحب فرزند شوند تا اینکه در روزی یک بچه کوچک را در نزدیکی یک رودخانه می بینند که درون یک محفظه خاص قرار دارد . آنها تصمیم میگیرند که او را بزرگ کنند اما روز به روز با گذشت زمان قدرت های ابر انسانی او مشخص تر می شود و پدر و مادر جدید او متوجه این قضیه می شوند ، اما داستان به اینجا ختم نمی شود و بعد از مدتی فرزندشان دست به کارهای ترسناکی می زند که ….

   

  عوامل ساخت و تهیه فیلم

  کارگردان :David Yarovesky

  نویسندگان : Brian Gunn ، Mark Gunn

  تهیه کنندگان : James Gunn ، Kenneth Huang

  بازیگران : Elizabeth Banks ، David Denman ، Jackson A. Dunn ، Matt Jones ، Meredith Hagner

  موسیقی :Timothy Williams

  تدوین :Andrew S. Eisen

   

  تصاویری از فیلم

  دانلود فیلم Brightburn 2019

   

  دانلود فیلم Brightburn 2019 با دوبله فارسی

   

  دانلود فیلم Brightburn 2019

   

  دانلود فیلم Brightburn 2019 با زیرنویس فارسی

   

  دانلود سریال آقازاده

  دانلود سریال هم گناه

  دانلود سریال دل

  دانلود سریال موچین

  دانلود سریال قورباغه

  دیدگاهی بگذارید

   
   
  دانلود کامل این فیلم در تلگرام کلیک کنید