دانلود فیلم Cargo 2017 با دوبله فارسی

لینک دانلود فیلم محموله قرار داده شد

همراه با تریلر و صوت دوبله فارسی به صورت جداگانه

 

توضیحات کلی درباره فیلم Cargo

این فیلم در سال 2017 منتشر شده است که فیلم تماما در شهری در استرالیا گرفته شده است . ژانر اثر درام – ترسناک است و اتفاقاتی در دنیای ریخته بهم و به نحوی خراب شده را به تصویر می کشد و داستانی با این شکل دارد که دنیا در حال رسیدن به اتمام می باشد اما شخصی تصمیم دارد کاری کند که فرزندش را نجات بدهد . داستان زیبا و جذاب ، فیلمبرداری خوب ، صحنه های ترسناک و … توانست این فیلم ها به یکی از آثار زیبای استرالیایی تبدیل کند . کارگردانی فیلم را هم دو کارگردان استرالیایی Ben Howling, Yolanda Ramke به عهده داشته اند که این کار را نیز به خوبی انجام داده اند . به نظر میرسد در فیلم های درام – ترسناک این فیلم هم می تواند مورد توجه شما قرار بگیرد .

 

در داستان فیلم اینگونه آمده است : دنیا در حال نابودی است و اکثر افراد مبتلا به بیماری واگیر داری شده اند ، اما در این بین خانواده ای سه نفره از این ماجرا نجات پیدا کرده اند ، آنها در خانه شان مخفی شده اند تا اینکه بعد از اتفاقاتی مادر خانواده نیز مبتلا می شود و پدر برای نجات فرزندش مجبور به رفتن به راهی سخت و سفری طولانی می شود و …. فیلم از نظر منتقدان جذاب بود و مورد توجه آنها واقع شد ، اما بعد از فروش خوب فیلم نشان داد که فیلم می تواند در سایر کشور ها نیز مورد توجه واقع گردد ، به هر حال در نظرسنجی های مختلف فیلم نمرات بالایی به دست آورد ، در IMDb از 10 نمره 6.3 و در Rotten Tomatoes تقریبا 90 درصد بینندگان فیلم محموله را پسندیده اند .

 

عوامل ساخت و تهیه فیلم 

کارگردانان : Ben Howling ، Yolanda Ramke

تهیه کنندگان : Russell Ackerman ، Kristina Ceyton ، Samantha Jennings ، Mark Patterson

نویسنده : Yolanda Ramke

بازیگران : Martin Freeman(بازیگر مجموعه فیلم های هابیت) ، Simone Landers ، Anthony Hayes ، David Gulpilil ، Susie Porter ، Caren Pistorius

تدوین : Dany Cooper ، Sean Lahiff

 

تصاویری از فیلم 

دانلود فیلم Cargo 2017

 

دانلود فیلم Cargo 2017 با دوبله فارسی

 

دانلود فیلم Cargo 2017 با کیفیت عالی

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه