دانلود فیلم برهم زدن آرامش (Disturbing The Peace 2020)

یک مارشال در یک شهر کوچک را روایت می‌کند که پس از یک حادثه‌ ی غم‌ انگیز از تگزاس رنجرز خارج شده است ، اکنون یک گروه خلافکار و موتور سوار وارد شهر می‌ شوند و سعی دارند تا از بانک سرقت کنند ، حالا وقت آن است که این مارشال مقابل آن‌ها بایستد و سلاح خود را دوباره انتخاب کند و ....

دانلود فیلم برهم زدن آرامش (Disturbing The Peace 2020) با لینک مستقیم

دانلود با کیفیت بالا و حجم کم

Download new movie Disturbing The Peace for direct

گالری تصاویر بازیگران و تریلر اضافه شد

 

توضیحات مختصر درباره ی فیلم  Disturbing The Peace  2020

فیلم به کارگردانی York Alec Shackleton در ژانر اکشن – جنایی می باشد . داستان فیلم از این قرار است که یک مارشال در یک شهر کوچک را روایت می‌کند که پس از یک حادثه‌ ی غم‌ انگیز از تگزاس رنجرز خارج شده است ، اکنون یک گروه خلافکار و موتور سوار وارد شهر می‌ شوند و سعی دارند تا از بانک سرقت کنند ، حالا وقت آن است که این مارشال مقابل آن‌ها بایستد و سلاح خود را دوباره انتخاب کند و ….

 

فیلم از شخصیت پردازی خوب و قابل توجهی برخوردار است . وقتی یک گروه خلافکاری با اسلحه وارد شهر می شود مارشال وظیفه ی حفاظت را دارد . سریعا با دیدن این صحنه خود را به بانک می رساند اما گروه خلافکار باهوش تر از او است و قبل از امدن او برای مارشال یک تله درست میکنند و وقتی به انحا می اید او را گروگان گرفته و اجازه نمیدهند کاری کند . حال ببینیم مارشال میتواند با کمک دوستش جلوی این گروه خلافکار و دزد را بگیرند یا خیر.

 

بودجه ی ساخت فیلم 5 میلیون بوده است که باید با این هزینه فیلم زیبا و کاملی ساخته باشند. اما متاسفانه فیلم از طرف منتقدان و تماشاگران نتوانست نمره ی خوبی دریافت کند و مورد تحسین قرار نگرفت . منتقدان درباره ی فیلم گفته اند که : دیدنش هم هدر رفتن وقت است / داستان کامل نیست / این فیلم اثر قرن گذشته است نه الان ! D: / مارشال ها کلانتر نیستند فقط زندانیان را جابه جا و محافظت از زندان است نه محافظت از شهر / با یک کلاه عجیب پوشیدن و دور براق بازیگران را تبدیل به یک غربی وحشی کرده اند!

 

فیلم در تاریخ January 17, 2020 اکران شده است . با این حال فیلم از زیبایی های خاص خودش نیز برخوردار است برای مثال داستان جالبی دارد و سرگرم کننده است . صحنه های اکشن زیبایی دارد و بازیگران توانسته اند نقش خود را خوب ایفا کنند.

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم :

کارگردان : York Alec Shackleton

نویسنده : Chuck Hustmyre

بازیگران : Guy Pearce (بازیگر فیلم چرخش انسان ), Devon Sawa, Kelly Greyson, Michael Sirow

ساخت : USA

 

گالری تصویر

بازیگر نقش اصلی Disturbing The Peace

 

 

 

بازیگر Disturbing The Peace

 


تریلر آنلاین