دانلود فیلم Dora And The Lost City Of Gold 2019 با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی جدید دورا و شهر گمشده طلا 2019 با دوبله فارسی با لینک مستقیم

کیفیت عالی 1080p اضافه شد

***

توضیحاتی درباره فیلم دورا و شهر گمشده طلا 2019 :

این سینمایی ماجراجویانه و جذاب در سال 2018 به کارگردانی حیمز بابین و تهیه کنندگی کریستین بور ساخته شده است و در نهایت بعد از یک سال در سال 2019 میلاد به اکران در آمده است و در زمان اکران خود توانست مخاطبین جوان زیادی را به سینما ها بکشاند و سپس بعد از پخش نسخه بلوری فروش قابل قبولی را داشت و در نهایت موفقیت قابل توجهی دست یافت.

با نگاه کلی به این فیلم نباید تصور کنید که مخاطبین آن فقط کودکان و نوجوانان هستند چرا که این سینمایی کاملا برای محیط خانواده تولیده شده است و افراد بزرگسال مانند مادران و پدران هم میتوانند با این فیلم ارتباط برقرار کنند .به طور کلی سینمایی دورا توانسته امتیاز مثبتی از مست منتقدین برای خود بگیرد و از طرف مخاطبین هم رضایت آن ها کسب کرده است.

این فیلم ابتدا به صورت نمایشی  در 9 آگوست 2019 در ایالات متحده توسط Paramount Pictures منتشر شد. و عوامل آن کاملا از نظر منتقدین با خبر بودنند و خودرا برای هر چیزی آماده کرده بودن و از نظر آن ها این فیلم تولید نشده بود که نظر 100 درصد مثبت منتقدین را به همراه داشته باشد بلکه برای سرگرمی یک خانواده گرم ساخته شده بود تا بتوان محیطی شاد را برای بسیاری از مردم محیا کند .

 

عوامل ساخت فیلم  :

1- کارگردان: جیمز بابین

2- تهیه کننده : کریستین بور

3- نویسنده : نیکلاس استولر

4- تدوین: مارک اورسون

5- توزیع‌ کننده: Paramount Picturesتصاویری از فیلم :

دورا و شهر گمشده طلا

دورا و شهر گمشده طلا


پخش آنلاین

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه