دانلود فیلم Emma 2020 با دوبله فارسی

لینک های دانلود افزوده شد

همراه با توضیحات و تصاویر

 

توضیحاتی درباره فیلم Emma

این فیلم زیبا که در 14 February 2020 منتشر شده است در ژانر کمدی – درام می باشد ، اثر دارای داستانی زیباست که در لحظه اتفاقاتی می افتد و داستان در فیلم در جریان است و زمان فیلم بیهوده طلف و گذرانده نمی شود . این اثر که در ابتدای انتشارش توانست مورد استقبال مردم قرار بگیرد ، همچنین منتقدان نیز از فیلم رازی بودند و آن را زیبا دانستند . فیلم اما با بودجه 10 میلیون دلاری ساخته شد و توانست بیش از 2.5 برابر بودجه اش فروش داشته باشد و در گیشه فروشش مبلغ 25.4 میلیون دلار را به ثبت رساند . قبل از این نیز توانسته بود از منتقدان هم نمره ی خوبی بگیرد و با انتقاد های مثبتی همراه بود ، البته بعضی نیز با اثر مخالفت کردند و داستان و … را ناقص دیدند . به هر حال امیدواریم شما از دیدن این اثر لذت ببرید !

 

در داستان فیلم اینگونه منتشر شده است : داستان در سال 1800 میلادی رخ می‌ دهد و درباره دختر جوانی خود شیفته و خودخواه است که در زندگی دیگران دخالت می‌ کند به کار دوستانش کار دارد و در کل خود را بالاتر از بقیه می بیند تا اینکه …. در نظرسنجی هایی که گرفته شد فیلم توانست نمرات خوبی به دست آورد . در IMDb نمره ی 6.8 از 10 را به دست آورد و در Rotten Tomatoes حدود 87 درصد از رای دهندگان از فیلم راضی بودند پس از نظر آماری هم فیلم در رده ی خوبی قرار دارد

 

عوامل ساخت و تهیه فیلم

کارگردان :Autumn de Wilde

تهیه کنندگان : Tim Bevan ، Eric Fellner ، Graham Broadbent ، Pete Czernin

نویسنده :Eleanor Catton

بازیگران : Anya Taylor-Joy ، Johnny Flynn ، Josh O’Connor ، Callum Turner ، Mia Goth ، Miranda Hart ، Bill Nighy

موسیقی : Isobel Waller-Bridge ، David Schweitzer

بر اساس : Emma by Jane Austen

عوامل دوبله فارسی : مدیر دوبلاژ: مریم نوری درخشان ، مترجم : مهدی هاشمی ، صدا بردار : مائده مقدم راد ، دوبلور ها : مریم نوری درخشان، ماهان جبلی، شهاب ایلکا و ….

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم Emma 2020

 

دانلود فیلم Emma 2020 با دوبله فارسی

 

دانلود فیلم Emma 2020 با حجم کم

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه