دانلود فیلم Extreme Job 2019

گروهی از کارآگاهان باتجربه برای سرنگون کردن باندی خلافکار تصمیم می ‎گیرند عملیات مخفی خود را از طریق تاسیس یک رستوران پیش ببرند. اما هنگامی که رستوران آنها معروف می‎ شود، شرایط تغییر می ‎کند و ....

دانلود فیلم Extreme Job 2019 با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم شغل پر خطر با لینک مستقیم

لینک های دانلود با 3 کیفیت افزوده شد

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم Extreme Job 2019

این فیلم با ژانر کمدی _ اکشن محصول کشور کره ی جنوبی می باشد . کارگردانی اثر را Lee Byeong-heon کره ای انجام داده است که این کار را توانسته به خوبی انجام دهد . فیلم مبلغ فوق العاده ای در گیشه ی فروشش ثبت کرده است که نشان دهنده ی علاقه ی مردم به این فیلم و خوبی فیلم است . فیلم از نظر داستان چیزی کم ندارد و از همه نظر فیلمی جذاب و دیدنی است که در نظرسنجی های مردمی در سراسر دنیا نمرات خوبی را به دست آورده است . در نظرسنجی IMDb نمره ی فوق العاده ی 7.1 که برای اثری خارجی بسیار بالا می باشد را دریافت کرده است . در سایر نظرسنجی ها از جمله Rotten Tomatoes و گوگل نیز توانسته نمرات خوبی را دریافت کند ( در Rotten Tomatoes حدود 80 درصد تماشاگران و در گوگل بیش از 90 درصد اثر را مورد قبول دانسته اند )

 

این فیلم کره ای که توانست با این آمار خود را به جایگاه خوبی برساند و به فروش خوبی هم دست یافت در سایر کشور ها بجز کره ی جنوبی مورد علاقه ی مردم واقع شد . البته اکثر فیلم های اکشن که با صحنه های کمدی ترکیب شده باشند را انسان دوست دارد و جذاب به نظر می رسد . داستان فیلم از این قرار است که : گروهی از کارآگاهان باتجربه برای سرنگون کردن باندی خلافکار تصمیم می ‎گیرند عملیات مخفی خود را از طریق تاسیس یک رستوران پیش ببرند. اما هنگامی که رستوران آنها معروف می‎ شود، شرایط تغییر می ‎کند و ….

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم 

کارگردان :Lee Byeong-heon

تهیه کنندگان :Kim Seong-hwan ، Lee Jong-suk ، Go Dae-Suk

نویسنده : Bae Se-young

بازیگران : Ryu Seung-ryong ، Lee Hanee ، Jin Seon-kyu ، Lee Dong-hwi ، Gong Myung

موسیقی :Kim Tae-seong

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم Extreme Job 2019

 

دانلود فیلم Extreme Job 2019

 

دانلود فیلم Extreme Job 2019