دانلود فیلم فارست گامپ (forrest gump 1994)

با آمدن خانمی، خود را معرفی می‌ کند و داستان زندگیش را تعریف می‌ کند : فارست در کودکی هوش کمتری نسبت به سایر افراد داشته است و تمام دنیایش مادرش (سالی فیلد) است. او در کودکی مجبور به استفاده از داربست فلزی برای راه رفتن بود که به پایش بسته می‌ شد. بقیه ی کودکان هم سن او از او متنفر بودند. اما یکی با او همبازی شد: جنی که ....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم فارست گامپ (forrest gump 1994) با لینک مستقیم

دانلود با کیفیت عالی و حجم کم

Download movie forrest gump for direct

با دوبله ی فارسی

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم forrest gump

فیلم به کارگردانی Robert Zemeckis در ژانر کمدی – درام محصول سال 1994 در آمریکا است . فیلمی فوق العاده که توانست جوایز زیادی نیز دریافت کند . داستان فیلم از این قرار است که فارست گامپ (تام هنکس)، مرد ساده‌ ای است که در ایستگاه اتوبوسی منتظر نشسته‌ است. با آمدن خانمی، خود را معرفی می‌ کند و داستان زندگیش را تعریف می‌ کند :

 

فارست در کودکی هوش کمتری نسبت به سایر افراد داشته است و تمام دنیایش مادرش (سالی فیلد) است. او در کودکی مجبور به استفاده از داربست فلزی برای راه رفتن بود که به پایش بسته می‌ شد. بقیه ی کودکان هم سن او از او متنفر بودند. اما یکی با او همبازی شد: جنی. طی حادثه‌ ای، آن اسکت مزاحم فلزی می‌ شکند و فارست قدرت دویدن فوق العاده ای پیدا میکند. فارست که حالا بالغ شده در راگبی به سربازی می رود. در روزهای جنگ با ویتنام، فارست به ارتش می‌ پیوندد. هنگام خداحافظی، جنی از فارست می‌ خواهد شجاع نباشد و هر وقت خطری بود فقط فرار کند. فارست در دورهٔ آموزشی ارتش، دوستی به نام  بوبا پیدا می‌ کند. او جوان سیاهپوست است که ارزویش کار صید میگو است و میخواهد خود را به وضع بهتری برساند و … همه ی این داستان از زبان اوست که به تصویر کشیده می شود .

 

فیلم جوایز زیادی در یافت کرده است از جمله :جایزه اسکار بهترین فیلم / جایزه اسکار بهترین کارگردانی برای رابرت زمکیس / جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد برای تام هنکس / جایزه اسکار بهترین جلوه‌های ویژه و ….

 

تماشای فیلی به این جذابی را به شما پیشنهاد میکنم . فیلم نمره ی 8.8 را دریافت کرده است و 80 درصد بینندگان به آن رای مثبت داده اند پس همین نشان دهنده ی زیبایی این اثر قدیمی است .

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم

کارگردان : Robert Zemeckis

تهیه کنندگان: Wendy Finerman , Steve Tisch , Steve Starkey

موسیقی : Alan Silvestri

بر اساس : Forrest Gump by Winston Groom

 

تصاویری از فیلم

 

 

تیزر فیلم جهت معرفی