دانلود فیلم Free State of Jones 2016

نیوتن نایت ( متیو مک کانهی ) رعیتی از منطقه می سی سی پی می‌ باشد که پس از مشاهده از دست رفتن عزیزش در جنگ و همچنین رفتار کنفدراسیون جنوب، تصمیم به خروج از جنگ می‌ گیرد و به جمع‌ آوری نفراتی متشکل از بردگان فراری و دهقانان فقیر اقدام می‌ کند تا ایالتی آزاد در زادگاهش پایه‌ گذاری نماید. اما نایت برای دستیابی به خواسته‌ هایش مخالفان مسلح زیادی را در مقابل خود می‌ بیند که از کوچکترین فرصتی برای ضربه زدن به او و تشکیلاتش بهره می برند و ....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم Free State of Jones 2016 با دوبله فارسی

لینک های دانلود با 3 کیفیت افزوده شد

تریلر و تصاویر قرار داده شد

 

توضیحات کلی درباره فیلم

فیلم به فارسی دولت آزاد جونز به کارگردانی گری راس ساخته شده است . گری راس یک بازیگر، نویسنده و کارگردان و تهیه‌ کننده معروف آمریکایی است. او همچنین کارگردان و فیلمنامه‌ نویس فیلم بازی‌ های گرسنگی است در تاریخ 23 مارس 2012 منتشر شد. این فیلم یکی از بهترین آثار این کارگردان می باشد که دارای داستانی جذاب و تاریخی است و طرفداران خاص خود را دارد . فیلم در تاریخ 24 ژوئن 2016 در کشور آمریکا منتشر شد و در همان سال در تاریخ 30 سپتامبر در بریتانیا اکران شد. بازیگران خوب و ستاره ای همچون متیو مک‌ کانهی، گوگو امبتا-را، ماهرشالا علی و کری راسل و … در اثر به ایفای نقش پرداخته اند . داستان فیلم بر اساس داستان زندگی نیوتون نایت و شورش مسلحانه او علیه ایالات مؤتلفه آمریکا در شهرستان جونز، میسیسیپی و در زمان جنگ داخلی آمریکا ساخته شده‌ است.

 

در داستان فیلم نیز اینگونه آورده شده : نیوتن نایت ( متیو مک کانهی ) رعیتی از منطقه می سی سی پی می‌ باشد که پس از مشاهده از دست رفتن عزیزش در جنگ و همچنین رفتار کنفدراسیون جنوب، تصمیم به خروج از جنگ می‌ گیرد و به جمع‌ آوری نفراتی متشکل از بردگان فراری و دهقانان فقیر اقدام می‌ کند تا ایالتی آزاد در زادگاهش پایه‌ گذاری نماید. اما نایت برای دستیابی به خواسته‌ هایش مخالفان مسلح زیادی را در مقابل خود می‌ بیند که از کوچکترین فرصتی برای ضربه زدن به او و تشکیلاتش بهره می برند و ….

 

معرفی نایت جونز و درباره زندگی وی

نایت جونز، یکی از کسانی است که داستان زندگی و شورشی که در دوران جنگ داخلی انجام داد محل اختلاف افراد بسیاری در ایالات متحده بوده‌ است. نایت یکی از جنگجویان جبهه جنوب بود که پس از مدتی از این جبهه به دلایل نامشخص خارج شد ( عده‌ ای معتقد بودند که وی به جهت اعتراض به نحوه بکارگیری نیروهای جنگ و به‌ طور کل رفتار با رعیت‌ ها و فقیران، از جنگ خارج شده‌ است ). جونز پس از بازگشت به زادگاهش در تصمیمی مخاطره آمیز، ارتشی با استفاده از شورشیان و بردگان آزاد شده تأسیس کرد و در منطقه‌ ای در می سی سی پی به نام جونز کانتی، ایالتی مستقل تعریف نمود و قوانین خاص خود را در آن تعریف کرد.

 

این تصمیم در ادامه با تقابل و کشته‌ های زیادی همراه بود که البته نایت از تمامی این مبارزات مسلحانه‌ ها جان سالم به در برد تا اینکه جنگ داخلی به پایان رسید. نایت پس از پایان جنگ داخلی زندگی خود را وقف افراد و بردگان آسیب دیده این جنگ کرد و همچنین با یک زن سیاه‌ پوست که سابقاً برده بود نیز ازدواج کرد. نکته جالب در این باره این بود که یکی از فرزندان نایت از ازدواج قبلی اش، با یکی دیگر از فرزندانش از ازدواج دومش ازدواج کردند! (ویکی پدیا)

 

عوامل ساخت و تهیه فیلم Free State of Jones

کارگردان :Gary Ross

تهیه کنندگان : Jon Kilik ، Gary Ross ، Scott Stuber

نویسنده :Gary Ross

بازیگران : Matthew McConaughey(دانلود فیلم Gentlemen 2020) ، Gugu Mbatha-Raw ، Mahershala Ali ، Keri Russell

موسیقی :Nicholas Britell

تدوین : Pamela Martin ، Juliette Welfling

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم Free State of Jones 2016 با زیرنویس فارسی

 

دانلود فیلم Free State of Jones 2016 با دوبله فارسی

 

دانلود فیلم Free State of Jones 2016 با حجم کم