دانلود فیلم Ghost in the Graveyard 2019

شبحی در قبرستان , یک شبح از قبر خود بیرون می آید و وارد دنیایی واقعی می شود در یک کوهستان ترسناک مسکون می شود و هرکی به آنجا می رود....

دانلود فیلم Ghost in the Graveyard 2019 با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم خارجی شبحی در قبرستان 2019 با لینک مستقیم و کیفیت عالی

لینک های دانلود فیلم ( نسخه بازبینی شده )  اضافه شد

 

توضیحات کلی درباره این فیلم:

“شبحی در قبرستان” فیلمی اکشن ، درام و ترسناک محصول سال 2019 است و Charlie Comparetto نویسنده و کارگردان این اثر بوده است. این فیلم جزو فیلمهای خوب ترسناک در سال 2019 به حساب می‌آید. این فیلم محصول آمریکا است و مدت زمانش 83 دقیقه است.

اگر دنبال یک فیلم ترسناک خوب هستید این اثر مخصوص شماست مخصوصا حالا که فیلم‌ های ترسناک و دلهره آور اکثرا نمرات خوبی دریافت نمیکنند. بیشتر بیننده ها از داستان و روایت این اثر تعریف و تمجید کرده اند. فیلم برداری و طراحی صحنه نیز در سطح بالایی قرار دارد و مهمتر از آن پایان این فیلم که پایانی بحث بر انگیز است.

 

به دلیل خشونت بالا این فیلم به افراد زیر 13 سال توصیه نشده است.

کتابی نیز در رابطه با این فیلم چاپ شده به نامGhost in the Graveyard: Now a Major Motion Picture! که اثر همان نویسنده فیلم است.داستان در مورد شبحی به اسم مارتا است که در شهری کوه پایه‌ای به نام موریا از محل دفن خود بیرون آمده و حالا در دنیای واقعی قابل روئیت است. آن شبح در کودکی کشته شده بود و حالا به دنبال انتقام گرفتن از نوجوانانی است که در بچگی شاهد مرگ او بوده اند. او به هیچ وجه دست از تعقیب آنها برنمی دارد.

 

 

دانلود فیلم شبحی در قبرستان

دانلود فیلم شبحی در قبرستان

عوامل تهیه و تولید این فیلم:

کارگردان: Charlie Comparetto

نویسنده: Charlie Comparetto

تهیه کنندگان: James Del Gatto , Ken Kushner , Rob Simmons

موسیقی متن: Assaf Rinde

مدیر فیلم برداری: Przemyslaw Reut

تدوین: Chris Gross