دانلود فیلم Haunt 2019 دوبله فارسی

تسخیر فیلم ترسناک .درباره ماجرایی عجیب است که در شب معروف هالووین افتاق می افتد جایی که چند دوست جوان برای بیشتر کردن هیجان این شب وارد یک خانه قدیمی و خالی از نفر میروند ما حوادث عجیبی برای آنان اتفاق می افتد....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم Haunt 2019 با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی جدید تسخیر 2019 با دوبله فارسی با لینک مستقیم

کیفیت عالی 1080p اضافه شد

***

توضیحاتی درباره فیلم تسخیر 2019 :

تسخیر نام عنوان ترسناک آمریکای است که به مناسبت هالووین هم ساخته شده است به گونه کارگردانی این سینمایی به عهده اسکات بک و تهیه کنندگی آن را تود گامر بر عهده گرفته است همچنین فیلنامه آن توسط برایان وودس با همراهی خود اسکات بک نوشته شده است و تبدیل به یکی فیلم های ترسناک مورد علاقه آمریکایی در سال 2019 شده است.

شاید با خواندن خلاصه این فیلم و نقد های آن به تکراری بودن و کلیشه ای بودن آن پی برده باشید . اکثر فیلم های ترسناک مضمونی نسبتا مشابه دارند این فیلم هم از آن ها استثنا نخواهد بود اگر نگاهی به امتیاز سایر فیلم های ترسناک هم بیندازیم اکثر آنان نهایت بتوانند از 10 نمره 6 را توسط منتقدین کسب کنند.

هرچند فیلم های ترسناک بسیاری هم داریم که نمره بالایی را از منتقدین گرفته اند و به عنوان یک شاهکار از آن ها یاد می شود. اما تسخیر فیلم جدیدی که فضای هالووین را به تصویر میکشد جایی که چند جوان که دوست صمیمی هم هستند تصمیم میگیردن در شب هالووین به یک خانه مشکوک و بدون صاحب وارد شوند بعد از وارد شدن به این خانه با یک سری حوادث عجیب روبرو می شوند ! هیچ وقت به یک خانه ترسناک و بدون سکنه حتی به شوخی وارد نشوید!

 

عوامل ساخت فیلم  :

1- کارگردان: اسکات بک

2- تهیه کننده : تود گامر

3- نویسنده : برایان وودس با همراهی اسکات بک

4- تدوین: ترل گیبسون

5- توزیع‌ کننده: Momentum Picturesتصاویری از فیلم :

تسخیر

تسخیر


پخش آنلاین

بخش دانلود رایگان