دانلود فیلم Hotel By The River 2018

داستان درباره‌ ی یک شاعر می‌ باشد که در میان زمستان از پسرش درخواست می‌ کند تا برای دیدار با وی به هتل محل اقامت او بیاید. اما در این هتل یک میزبان جدید و مجرد نیز به همراه دوستش زندگی می‌ کنند و این دو دوست با هم در یک اتاق هستند. طولی نمی‌ کشد که شاعر به سمت این میزبان کشیده می‌ شود و ....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم Hotel By The River با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم هتل کنار رودخانه با لینک مستقیم 

تریلر فیلم با کیفیت عالی اضافه شد

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم Hotel By The River

این فیلم درام – اجتماعی که محصول کره جنوبی می باشد در سال 2019 ساخته شده است . نام اثر به کره ای 강변 호텔 می باشد و در رده های مختلف برنده ی جوایزی نیز شده است . داستان فیلم زیبا و جذاب است که از نظر مردم نیز نمرات خوبی دریافت کرده . منتقدان نیز در کره اثر را پذیرفته اند و این فیلم بعد از پخش در کره با استقبال مردم روبه رو شد و سپس در سایر کشور ها نیز به اکران رسید . اگر چه منتقدان خود کشور کاملا فیلم را جذاب و زیبا بیان کردند اما مشکلات کوچکی نیز از فیلم گرفته شد هرچند که هیچ چیز بی مشکل نیست . در گیشه فروش فیلم مبلغ US$45,728 ثبت شده است .

 

در داستان فیلم اینگونه آمده است : داستان درباره‌ ی یک شاعر می‌ باشد که در میان زمستان از پسرش درخواست می‌ کند تا برای دیدار با وی به هتل محل اقامت او بیاید. اما در این هتل یک میزبان جدید و مجرد نیز به همراه دوستش زندگی می‌ کنند و این دو دوست با هم در یک اتاق هستند. طولی نمی‌ کشد که شاعر به سمت این میزبان کشیده می‌ شود و …. این فیلم 96 دقیقه طول دارد و در هفتاد و یکمین جشنواره ی فیلم لوکارنو برنده ی جایزه شده است و یک نامزدی دریافت جایزه نیز در کارنامه اش دارد . پیشنهاد میکنیم این فیلم را از دست ندهید و از دیدن این اثر نهایت لذت را ببرید.

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم

کارگردان : Hong Sang-soo

تهیه کنندگان : Hong Sang-soo ، Cho Hee-young

نویسنده : Hong Sang-soo

بازیگران : Gi Ju-bong ، Kim Min-hee ، Kwon Hae-hyo ، Song Seon-mi

تدوین :Son Yeon-ji

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم Hotel By The River 2018

 

دانلود فیلم Hotel By The River 2018

 

دانلود فیلم Hotel By The River 2018

50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید