دانلود فیلم Integrity 2019 با دوبله فارسی

داستان درباره زندگی پر دردس یک محقق است که در یک شرکت بزرگ کار میکند ماجراجویی وی وقتی شروع میشود که دوست دوران بچگی اش برای تحقیق از یک شرکت مشکوک سر از استرالیا در می آورد....

دانلود فیلم Integrity 2019 با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی جدید صداقت 2019 با دوبله فارسی با لینک مستقیم

کیفیت عالی 1080p اضافه شد

***

توضیحاتی درباره فیلم صداقت 2019 :

سینمایی جدید هنگ کنگی با نام صداقت به تازگی با نسخه بلوری منتشر شد که بازتاب مخاطبین نسبت به آن موجب شد که حال دوبله فارسی این فیلم هم منتشر شود این فیلم به کارگردانی آلان مک و تهیه کنندگی فلیکس چونگ در سال 2019 ساخته شده است.

همانطور که گفته شد این فیلم ساخت کشور هنگ کنگ است و زبان اصلی آن بر گرفته از لحجه گوانژوهایی ها است هرچند که برخی عوامل این فیلم از کشور های اروپایی هستند ظاهرا تولید این فیلم نزدیک به یک سال زمان گرفته است و اکران آن نیز نزدیک به 5 ماه سینما هارا مشغول کرده بود.

هنرنمایی بازیگران مطرح هنگ کنگی نیز در این فیلم از جمله دلایلی است که همه را موجاب میکند حداقل یک بار این فیلم را ببینند هنرمندانی نظیر سین لاو .نیک چنگ کارینا لم به عنوان نقش های اصلی در این فیلم بازی کرده اند. علاوقه بر استفاده از بازیگران خوب نحوه داستان پردازی و موضوع متفاوت آن مخاطبین زیادی را جذب آن کردهرچند که برخی علاقه مندان به آن عنوان کرده اند که آلان مک میتوانست ساخته ی بهتری داشته باشد و مخاطبین بیشتری را نیز جذب کند چرا که همانقدر که این فیلم مخاطب داشت همانقدر هم منتقد برای آن بود.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم  :

1- کارگردان و نویسنده: آلان مک

2- تهیه کننده : فلیکس چونگ

3- تدوین: Ronald Wong

4- توزیع‌ کننده: Emperor Motion Pictures UA Films

لینک های دانلود فیلم Integrity 2019 با دوبله فارسی

دانلود با کیفیت 480p دوبله فارسی 

دانلود با کیفیت 720p دوبله فارسی

دانلود با کیفیت 1080p دوبله فارسی

دانلود صوت دوبله به صورت جدا

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*تصاویری از فیلم :

فیلم صداقت

فیلم صداقت


پخش آنلاین