دانلود سریال دل دانلود سریال هم گناه

  داستان فیلم درباره ی مرد جوانی به نام Phil است که علاقه ی بسیاری به گوشی تلفنش دارد و آن را به همه چیز ترجیح می دهد تا اینکه در روزی در پی اتفاقاتی تلفنش خراب می شود و وی مجبور به خرید تلفنی دیگر می شود که داستان از اینجا شروع می شود و بعد از خرید ان اتفاقاتی عجیب برای Phil می افتد و ....

  فیلم Jexi سانسور شده.

  دانلود فیلم Jexi 2019 با زیرنویس فارسی

  لینک های دانلود فیلم جکسی قرار داده شد

  همراه با تریلر و توضیحات

   

  توضیحات کلی درباره فیلم Jexi

  فیلم جکسی در سال 2019 ساخته و منتشر شده است ، کارگردانی را دو کارگردان (Jon Lucas, Scott Moore) به عهده داشته اند . این اثر کمدی و جذاب که دارای داستانی سرگرم کننده می باشد و سراسر فیلم دارای تکه های خنده دار می باشد و از کمدی های جذاب و دیدنی است .اثر محصول مشترک دو کشور کانادا و ایالات متحده امریکا می باشد. نمره ی دریافتی فیلم هم از طرف منتقدان و هم تماشاگران نمره ای خوب بوده که مورد قبول است ، در نظرسنجی IMDb از 10 امتیاز 6.1 به فیلم تعلق گرفته است و در گوگل حدود 80 درصد از رای دهندگان از فیلم رضایت کافی داشته اند . از نظر منتقدان هم فیلم در رده اثار خوب به بالا قرار گرفته شده است .

   

  داستان فیلم درباره ی مرد جوانی به نام Phil است که علاقه ی بسیاری به گوشی تلفنش دارد و آن را به همه چیز ترجیح می دهد تا اینکه در روزی در پی اتفاقاتی تلفنش خراب می شود و وی مجبور به خرید تلفنی دیگر می شود که داستان از اینجا شروع می شود و بعد از خرید ان اتفاقاتی عجیب برای Phil می افتد و …. فیلم در گیشه ی فروشش مبلغ 9.2 میلیون دلار را به ثبت رسانده است که مبلغی متوسط می باشد البته نسبت به بودجه ی 5 میلیون دلاری فیلم مبلغی متوسط محسوب می شود. پیشنهاد می شود فیلم را تماشا کنید ، امیدواریم از دیدن جکسی لذت ببرید.

   

  عوامل ساخت و تهیه فیلم

  کارگردانان : Jon Lucas ، Scott Moore

  تهیه کننده :Suzanne Todd

  نویسندگان : Jon Lucas ، Scott Moore

  بازیگران : Adam DeVine ، Alexandra Shipp ، Michael Peña ، Rose Byrne

  موسیقی : Christopher Lennertz ، Philip White

  تدوین : James Thomas

   

  تصاویری از فیلم

  دانلود فیلم Jexi 2019

   

  دانلود فیلم Jexi 2019

   

  دانلود فیلم Jexi 2019

   

  دانلود سریال آقازاده

  دانلود سریال هم گناه

  دانلود سریال دل

  دانلود سریال موچین

  دانلود سریال قورباغه

  دیدگاهی بگذارید

   
   
  دانلود کامل این فیلم در تلگرام کلیک کنید