دانلود فیلم Journey to China: The Mystery of Iron Mask 2019 با دوبله فارسی

سفر به چین: راز ماسک آهنی : ادامه ماجراجویی های j.green ( جاناتان گرین) اینبار در چین بعد گشتن دور روسیه گرین اینبار مجبور میشه به چین سفر کنه و با استاد اژدها و همراهاناش در آنجا آشنا می شود اما....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم Journey to China: The Mystery of Iron Mask 2019 با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی جدید سفر به چین: راز ماسک آهنی 2019 با دوبله فارسی با لینک مستقیم

کیفیت عالی 1080p (سانسور شده) اضافه شد

***

توضیحات تکمیلی فیلم :

این سینمایی که به کارگردانی اولگ استپچنکو و تهیه کنندگی گلب فتیسوف در سال 2018 ساخته شده و با اکران موفقی که در سال 2019 داشت اکنون با نسخه بلوری و دوبله فارسی منتشر شده است . این فیلم را میتوان به نوعی یک اثر مشترک از روسیه و چین دانست هرچند بیشتر آن در چین فیلم برداری شده است و ماجرای اصلی آن نیز در چین رقم میخورد.

این فیلم از فیلنامه پتروخین و دمیتری پالئز ساخته شده است.هنرنمایی جکی جان در این فیلم نیز از ویژگی های بارز آن است .امکان ندارد اهل دیدن فیلم های هنگ کنگی باشید و با یکی بازیگران محبوب آن آشنا نباشید جکی جان در این فیلم جز کاراکترهای اصلی است و در کنار شخصیت اصلی هنرنمایی خواهد کرد و نقش استاد اژدها را به عهده  دارد.

در 5 آوریل 2015 ، کنفرانس مطبوعاتی با تهیه کنندگان الکسی پتروخین و سرگئی سلیانف ، بازیگران جیسون فلمینگ ، راتگر هوور و آنا یو در مسکو برگزار شد. در طول کنفرانس ، تأیید شد که فیلمبرداری دنباله سری قبل با نام: سفر به چین آغاز شده است. همچنین مشخص شد که اعضای تیم شیرین کاری جکی چان می توانند در طراحی فیلمبرداری نبردهای فیلم کمک کنند.

 

عوامل تولید فیلم  :

1- کارگردان : اولگ استپچنکو

2-نویسنده: دیمیتری پالتسف

2- تهیه کننده : گلب فتیسوف

3- تدوین: آرسنی سیوهین

4- توزیع‌ کننده: Universal Picturesتصاویری از فیلم :

فیلم سفر به چین

فیلم سفر به چین


پخش آنلاین

بخش دانلود رایگان