دانلود فیلم Late Night با دوبله ی فارسی و لینک مستقیم

دانلود فیلم آخر شب (Late Night) با 3 کیفیت

صوت دوبله ی فارسی به صورت جداگانه قرار داده شد

 

توضیحاتی درباره ی فیلم Late Night

فیلم شب آخر فیلمی درام – کمدی می باشد که در سال 2019 اکران شده است . کارگردانی این اثر را Nisha Ganatra می باشد و شرکت آمازون این فیلم را منتشر کرده است . اثر با بودجه ی 7.5 میلیون دلاری ساخته شد که توانست به فروشی بیش از 22 میلیون دلاری دست یابد که مبلغ مناسب و خوبی برای فیلم است . از نظر منتقدان فیلم توانست نمره ی خوبی دریافت کند و در نظرسنجی مردمی نمره ی دریافتی این فیلم 6.5 از 10 می باشد که نمره ی خوبی است . فیلم اثری پر بازیگر است و بازیگران نامی خوبی از جمله اما میندی کالینگ ، جان لیسگو ، هیو دنسی ، رید اسکات ، امی رایان (بازیگر فیلم نقشه ی فرار) در اثر به ایفای نقش می پردازند . فیلم نتوانسته برنده ی جایزه ای شود اما در زمینه های مختلف از جمله Golden Globe Awards نامزد شده است.

 

فیلم در تاریخ 7 ژوئن 2019 در سینماهای کشور آمریکا اکران شده است که توانست با استقبال نسبتا خوبی از مردم نیز روبه رو شود و نسبت به بودجه اش به فروش خوبی دست یابد . داستان فیلم از این قرار است که : یک مجری که چندین سال است دارد شغل مجری گری را انجام میدهد با کاهش مخاطب روبه رو می شود و نگران می شود که به زودی این کارش را ممکن است از دست بدهد و باید به دنبال یک راه دیگر برای کسب درامد باشد پس … از نظر داستان نیز با یک داستان فان و سرگرم کننده رو به رو هستیم که می تواند دقایق شاد و خوبی برای شما بسازد .

 

عوامل ساخت و تهیه فیلم

کارگردان :Nisha Ganatra

تهیه کنندگان :Ben Browning ، Jillian Apfelbaum ، Mindy Kaling ، Howard Klein

نویسنده :Mindy Kaling

بازیگران : Emma Thompson ، Mindy Kaling ، Max Casella ، Hugh Dancy ، John Lithgow ، Denis O’Hare ، Reid Scott ، Amy Ryan

موسیقی :Lesley Barber

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم Late Night

 

دانلود فیلم Late Night با دوبله ی فارسی

 

دانلود فیلم Late Night

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه