دانلود فیلم Little Woods 2018

در داکوتای شمالی دو خواهر غریبه در می‌ یابند که مادرشان فوت کرده است و یک قرض بسیار سنگین از خود به جای گذاشته است. اکنون آنها می‌بایست هر طوری که شده است آن قرض را پرداخت کنند و ...

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم Little Woods 2018 با زیرنویس فارسی

لینک های دانلود فیلم جنگل کوچک افزوده شد

همراه با تریلر و توضیحات

 

توضیحات کلی درباره فیلم 

اثر در ژانر درام – جنایی – وسترن می باشد که در سال 2018 شروع به فیلم برداری آن شد و در همان سال ساخته و منتشر شده است . این فیلم وسترن با داستانی زیبا و جذاب و همچنین فیلمبرداری خوب مورد توجه مردم و افراد قرار گرفت . جنگل کوچک در نظرسنجی های مختلف مردمی نمرات مورد قبولی به دست آورده است ، در Rotten Tomatoes حدود 96 درصد بینندگان فیلم را پسندیده اند و در IMDb از 10 نمره ی 6.1 را به دست آورده است پس از نظر آمار و ارقام نیز در رده ی خوبی قرار گرفته است و می توان گفت نظر مردم را جلب کرده است . در گیشه ی فروش فیلم مبلغ پایینی ثبت شده ،گیشه ی فروش فیلم 150 هزار دلار بوده است که مبلغ پایینی است .

 

در مقایسه با سایر آثار وسترن این فیلم نیز از وسترن های زیبا البته با داستانی متفاوت می باشد . در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، در داکوتای شمالی دو خواهر غریبه در می‌ یابند که مادرشان فوت کرده است و یک قرض بسیار سنگین از خود به جای گذاشته است. اکنون آنها می‌بایست هر طوری که شده است آن قرض را پرداخت کنند و … اگر به فیلم های وسترن علاقه دارید پیشنهاد می شود این اثر را نیز از دست ندهید . کارگردانی فیلم را Nia DaCosta انجام داده است و فیلم در 95 دقیقه ساخته شده است . امیدواریم از دیدن این اثر لذت ببرید.

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم Little Woods

کارگردان :Nia DaCosta

تهیه کنندگان : Rachael Fung ، Tim Headington ، Gabrielle Nadig

نویسنده :Nia DaCosta

بازیگران : Tessa Thompson ، Lily James ، Luke Kirby ، James Badge Dale ، Lance Reddick

موسیقی :Brian McOmber

تدوین :Catrin Hedström

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم Little Woods 2018

 

دانلود فیلم Little Woods 2018

 

دانلود فیلم Little Woods 2018