دانلود فیلم McCanick 2013

دیوید مورس در مسیر حل پرونده ای, درگیر سیمون ویکس [کوری مونتیت] خلافکار جوانی می شود که از گذشته ی او حقایقی را می داند که در صورت برملا شدن باعث نابودی وی می شود و ...

دانلود فیلم McCanick 2013 با دوبله ی فارسی

دانلود فیلم کاراگاه مک کلین با لینک مستقیم

صوت دوبله ی فارسی با به صورت جداگانه قرار داده شد

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم McCanick

فیلم کارآگاه مک کلین ساخته ی سال 2013 در ایالات متحده ی آمریکا می باشد که تمام فیلم برداری آن در یک ایالت انجام شده است . داستان فیلم درباره ی یک پلیس مبارزه با مواد مخدر می باشد . در داستان فیلم آمده است : دیوید مورس (بازیگر فیلم مسیر سبز) در مسیر حل پرونده ای, درگیر سیمون ویکس [کوری مونتیت] خلافکار جوانی می شود که از گذشته ی او حقایقی را می داند که در صورت برملا شدن باعث نابودی وی می شود و … کارگردانی اثر را Josh C. Waller انجام داده است . وی اثار زیادی در کارنامه اش ندارد و جایزه ای دریافت نکرده اما توانسته با همان تعداد فیلم های کمش تقریبا خود را به مردم بشناسد . این اثر یکی از مشهور ترین سازه های وی می باشد که در سایت IMDb نمره ی متوسطی دریافت کرده است .

 

در سایت IMDb نمره ی 4.7 را به این اثر داده اند و در Rotten Tomatoes نقد های زیادی از فیلم شده است و اصلا اثر را لایق ندانسته اند و حدودا تنها 13% تماشاگران اثر را پسندیده اند پس از نظر آمار و ارقامی فیلم خیلی نتوانست نمرات خوبی دریافت کند . اما از نظر داستانی فیلم زیبا و جذاب است و دارای صحنه های اکشن و جذابی است که تماشای ان فکر بدی نیست و میتوان از دیدن ان لذت برد البته باید در نظر داشت اثر بیشتر سلیقه ای است . از قسمت پایین سایت نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم

کارگردان :Josh C. Waller

تهیه کنندگان : Ehud Bleiberg ، David Morse ، Josh C. Waller

نویسنده : Daniel Noah

ستارگان : David Morse، Cory Monteith ، Mike Vogel ، Ciarán Hinds

موسیقی :Jóhann Jóhannsson

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم McCanick 2013

 

دانلود فیلم McCanick 2013

 

دانلود فیلم McCanick 2013

بخش دانلود رایگان