دانلود فیلم Midnight Special 2016 با زیرنویس فارسی

لینک های دانلود ویژه نیمه شب قرار داده شد

همراه با تریلر و توضیحات

 

توضیحات کلی درباره فیلم

فیلم به کارگردانی جف نیکولز محصول سال 2016 می باشد . جف نیکولز که سینما دوستان با فیلم تماشایی ماد او را می‌ شناسند در سال 2014 با درکی که از پدر بودن بدست آورده بود فیلمنامه‌ ای به نام ویژه نیمه شب نوشت و آنرا شخصاً کارگردانی و تدوین کرد. ویژه نیمه‌ شب فیلمی هوشمندانه است که می‌ خواهد نزاع کهن بین دین و علم در غرب را سامان جدیدی ببخشد. فیلم مورد تحسین منتقدان قرار گرفت ولی در زمینه فروش گیشه اکرانی ناموفق را پشت سر گذاشت و تنها 6 میلیون دلار فروخت که با توجه به بودجه 18 میلیون دلاری آن یک شکست محسوب می‌ شود.

 

داستان فیلم از این قرار است که : روی تاملین که عضو یک گروه مذهبی افراطی است پسرش التون را که دارای قدرت‌ های فوق بشری خاصی است می‌ رباید و فراری می‌ شود. این در حالی است رهبر گروه معتقد است التون موعد آخرالزمان را پیش بینی کرده و فقط در کنار او می‌ شود در امان ماند. در این مسیر فقط لوکاس که دوست بچگی روی می‌ باشد او را کمک می‌ کند. هم زمان اف‌بی‌آی و ان‌اس‌ای که از قدرت‌ های آلتون با خبر هستند از تمام قدرتشان برای پیدا کردن او استفاده می‌ کنند. آلتون از پدرش خواسته تا او را در زمان مشخص به جایی معین برود در حالی که به نظر می‌ رسد این مقصد دست نیافتنی باشد اما ….

 

عوامل ساخت و تهیه فیلم Midnight Special

کارگردان :Jeff Nichols

تهیه کنندگان : Sarah Green ، Brian Kavanaugh-Jones

نویسنده :Jeff Nichols

بازیگران : Michael Shannon ، Joel Edgerton (دانلود فیلم Gringo 2018) ، Kirsten Dunst ، Adam Driver ، Jaeden Martell ، Sam Shepard

موسیقی :David Wingo

تدوین :Julie Monroe

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم Midnight Special 2016

 

دانلود فیلم Midnight Special 2016 با دوبله فارسی

 

دانلود فیلم Midnight Special 2016 با حجم کم

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه