دانلود فیلم Sonic The hedgehog 2020

در شهر خوش آب و هوایی به نام گرین هیلز موجود عجیب و غریب و آبی رنگی به نام سونیک تحت تعقیب چندین خلافکار قرار دارد که به کمک یک پلیس سعی دارد از دست آنان فرار کند...

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم Sonic The Hedgehog 2020 با لینک مستقیم

دانلود فیلم خارجی سونیک: خارپشت 2020 با زیر نویس فارسی

تریلر فیلم اضافه شد…

لینک های دانلود فیلم با سه کیفیت (دوبله فارسی) افزوده شد

 

توضیحات کلی فیلم سونیک خارپشت :

این اثر سینمایی محصول مشترک ایالات متحده آمریکا و ژاپن است. این فیلم که در ژانر علمی ، تخیلی و کمدی تولید شده در ماه فوریه سال 2020 بر روی پرده ی سینما های جهان خواهد رفت. کارگردانی این اثر را جف فاولر عهده  دار است. در ابتدا در سال 2013 حق توسعه این اثر را در اختیار داشت و تا سال 2014 بخش هایی از مراحل آن را به انجام رساند. سپس در سال 2016 کارگردان این اثر انتخاب شد. این فیلم در سال 2017 به کمپانی پارامونت پیکچرز واگذار شد و تا سال 2018 تقریبا تمام بازیگران مورد نظر برای ساخت فیلم قرار داد هایشان را به امضا رساندند.

اثر در ابتدا قرار بود در روز هشتم ماه نوامبر سال 2019 در ایالات متحده آمریکا اکران شود ولی با پخش تریلر فیلم، موجی منفی بین هواداران کاراکتر سونیک نسبت به طراحی این شخصیت به راه افتاد، به همین دلیل اکران این اثر به تعویق افتاد و سازندگان قول دادند که در نسخه جدید طراحی این شخصیت را بهبود بخشند، که با انتشار تریلر جدید انتظار بینندگان این اثر تا حدی بر آورده شد. این فیلم زبان انگلیسی است و بودجه ای معادل 92 میلیون دلار را برای ساختش روی دست سازندگانش گذاشته است.

 

دانلود فیلم Sonic The hedgehog 2020

 

عوامل تهیه و تولید این فیلم Sonic The hedgehog 2020:

کارگردان: جف فاولر

تهیه کنندگان: تیم میلر، نیل اچ مورتیز، تاکشی ایتو، مای اونشی، تورو ناکاهارا

فیلم نامه نویس: پاتریک کیسی  ( بر پایه سونیک خار پشت اثر سگا، سونیک تیم، یوجی ناکا، هیرو کازو یاسوهررا

موسیقی و آهنگ سازی: جانکی ایکس ال

تصویربرداری: استیفن فید ویندون

تدوین: استیسی شرودر

توزیع کننده: پارامونت پیکچرز

 


 

پخش آنلاین تریلر