دانلود فیلم Ten Minutes Gone 2019 با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی جدید 10 دقیقه تمام شد 2019 با دوبله فارسی با لینک مستقیم

کیفیت عالی 1080p اضافه شد

***

توضیحاتی تکمیلی فیلم 10 دقیقه تمام شد 2019 :

بازهم سال 2019 و بازهم عنوانی اکشنی دیگر اینبار به کارگردانی برایان میلر و تهیه کنندگی رندال امتی ساخته شده است و در نهایت در همین سال به اکران در آمد و توانست استقبال چشم گیری را به خود ببیند .و بعد پخش نسخه بلوری هم انتظارات عوامل آن بر آورده شده و نسخه بلوری فیلم هم فروش خوبی برایشان به عمل داشت تا بتوانند موفقیت قابل قبولی دست یابند.

با این که این سینمایی یک فیلم اکشن به حساب می آید اما رو موسیقی آن نیز زیاد کار شده است و اتفاقا توانسته یکی از ویژگی های خوب این فیلم را رقم بزند و عامل اصلی جذب مخاطبین باشد .هرچند از صحنه های اکشن و جلوه های ویژه کم نقش آن نباید گزاشت . درست است که داستان فیلم تقریبا کلیشه ای و تکراری بوده است اما توانسته با داستان پردازی متفاوت مخاطب را میخکوب خود کند.

داستان فیلم درباره دو دوست است که بنابه مشکلات ملی زندگیشان مجبور به سرقت از بانک می شوند بعد از نقش های دقیق و موفقی که آماده میکنند با موفقیت از بانک سرقت می کنند اما در بین راه فرار گروهی نامشخص به آن ها حمله می کنند و یکی از آن ها کشته می شود دیگری هم بعد از بهوش آمدن هیچ چیزی از اتفاقی که افتاده است بیاد نمی آورد و تنها چیزی که به آن فکر میکند تحقیق درباره این حمله و انتقامش است .تنها با خواندن این خلاصه میتوان متوجه شد که صحنه های اکشن زیادی در این فیلم خواهیم دید.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم  :

1- کارگردان: برایان میلر

2-تهیه کننده: رندال امتی

2- نویسنده : کلوین ما

3- تدوین : باب موری

4- توزیع‌ کننده: Lionsgateتصاویری از فیلم :

10 دقیقه تمام شده

10 دقیقه تمام شد


پخش آنلاین

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه