دانلود فیلم The Call of the Wild 2020

سگی به نام باک که سگی خوش قلب و آرام است با صاحب پیرش در کالیفرنیا زندگی می کند . بعد از مدتی صاحبش تصمیم میگیرد که یک تغییری کند و به خاطر دلایلی از آنجا به آلاسکا می رود که زندگی این دو از این رو به آن رو می شود و ....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم The Call of the Wild 2020 با کیفیت عالی

دانلود فیلم آوای وحش با زیرنویس فارسی

تریلر فیلم افزوده شد

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم The Call of the Wild

فیلم به کارگردانی Chris Sanders محصول سال 2020 می باشد که در آمریکا فیلم برداری شده است . محیط فیلم بر روی کوه های سرد و برفی فیلمبرداری شده است که با بودجه ی بسیار بالا ( 120 تا 150 میلیون دلار) ساخته شده . با اینکه بودجه ی زیادی برای ساخت هزینه شد اما در گیشه ی فروشش با اینکه فروش خوبی داشت اما از بودجه ی هزینه شده کمتر بود پس جزو اثار نا موفق محسوب می شود . در گیشه ی فروش فیلم مبلغ 107.6 میلیون دلار ثبت شده است که از بودجه کمتر است . به هر حال داستان فیلم جذاب و زیبا است و با اینکه بیشتر فیلم در کوهستان است و تمامی صفحه با برف و سرما پوشیده شده اما چشم بیننده را خسته نمی کند .

 

از نظر منتفقدان مشکلاتی از فیلم گرفته شد اما در کل اثر را در اثار خوب قرار دادند . در نظرسنجی هایی که از مردم گرفته شد نمراتی به این شکل دریافت کرده است : در IMDb نمره ی 6.8 از 10 ، در Rotten Tomatoes نیز از 100 درصد تماشاگران 62 درصد این فیلم را پسندیده اند . به کل نمرات خوب و مورد قبولی برای فیلم ثبت شده است که میتواند برای شما نیز جذابیت خاص خودش را داشته باشد . در داستان فیلم آمده است : سگی به نام باک که سگی خوش قلب و آرام است با صاحب پیرش در کالیفرنیا زندگی می کند . بعد از مدتی صاحبش تصمیم میگیرد که یک تغییری کند و به خاطر دلایلی از آنجا به آلاسکا می رود که زندگی این دو از این رو به آن رو می شود و ….

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم

کارگردان : Chris Sanders

تهیه کننده : Erwin Stoff ، James Mangold

نویسنده :Michael Green

بازیگران : Harrison Ford (بازیگر مجموعه فیلم های جنگ ستارگان) ، Omar Sy ، Dan Stevens ، Karen Gillan ، Bradley Whitford

موسیقی : John Powell

بر اساس : The Call of the Wild by Jack London

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم The Call of the Wild 2020

 

دانلود فیلم The Call of the Wild 2020

 

دانلود فیلم The Call of the Wild 2020 با دوبله ی فارسی