دانلود فیلم The Cleaning Lady 2018

داستان این فیلم درباره‌ ی زنی به نام آلیس است که یک نظافتچی خانم به نام شلی که صورتش به علت سوختگی ترسناک شده است را برای منزلش استخدام می‌ کند. پس از مدتی آن دو با یکدیگر دوست می‌ شوند که به نظر می‌ رسد این به آلیس کمک می‌ کند تا مشکلاتش را فراموش کند. اما این دوستی اتفاقات ناگواری را به وجود می‌ آورد و زندگی آلیس را پیچیده‌ تر می‌ کند و ....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم The Cleaning Lady 2018 با زیرنویس فارسی

لینک های دانلود فیلم خانم نظافتچی قرار داده شد

تریلر فیلم با کیفیت عالی افزوده شد

 

توضیحاتی درباره فیلم The Cleaning Lady

فیلم خانم منشی محصول سال 2018 می باشد که در ژانر ترسناک – هیجان انگیز است . کارگردانی اثر بر عهده Jon Knautz بوده است ، وی یکی از کارگردان های خوب آمریکایی می باشد که در زمینه های کارگردانی ، تهیه کنندگی و نویسندگی فعالیت دارد ، این فیلم ترسناک یکی از بهترین آثار وی است که توانست نظر مثبت منتقدان را جلب کند . اگرچه در بخش هایی از فیلم مشکلاتی وجود دارد اما این مشکلات از جذابیت فیلم چیزی کم نمی کند و اثر به اندازه ی کافی دارای صحنه های هیجان انگیز می باشد . اگر دنبال یک فیلم ترسناک متفاوت و جذاب می باشید و میخواهید یک فیلم متفاوت تماشا کنید ، این فیلم مناسب شماست.

 

داستان این فیلم درباره‌ ی زنی به نام آلیس است که یک نظافتچی خانم به نام شلی که صورتش به علت سوختگی ترسناک شده است را برای منزلش استخدام می‌ کند. پس از مدتی آن دو با یکدیگر دوست می‌ شوند که به نظر می‌ رسد این به آلیس کمک می‌ کند تا مشکلاتش را فراموش کند. اما این دوستی اتفاقات ناگواری را به وجود می‌ آورد و زندگی آلیس را پیچیده‌ تر می‌ کند و … فیلم پس از استقبال خوب از طرف مردم ، در نظرسنجی IMDb هم نمره ی تقریبا خوبی دریافت کرد ، نمره ی 5.4 از 10 که اثر را در رده فیلم های متوسط قرار می دهد ، اما در Rotten Tomatoes نمره ی بهتری را دریافت کرد و حدود 63% بینندگان آن را پسندیده اند .

 

عوامل ساخت و تهیه فیلم 

کارگردان :Jon Knautz

تهیه کنندگان :Alexis Kendra, David Hanson

نویسنده : Jon Knautz

بازیگران :Alexis Kendra, Stelio Savante, Rachel Alig

موسیقی :Russ Howard III

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم The Cleaning Lady 2018

 

دانلود فیلم The Cleaning Lady 2018

 

دانلود فیلم The Cleaning Lady 2018 با دوبله فارسی