دانلود سریال دل دانلود سریال هم گناه

  داستان این فیلم درباره‌ ی زنی به نام آلیس است که یک نظافتچی خانم به نام شلی که صورتش به علت سوختگی ترسناک شده است را برای منزلش استخدام می‌ کند. پس از مدتی آن دو با یکدیگر دوست می‌ شوند که به نظر می‌ رسد این به آلیس کمک می‌ کند تا مشکلاتش را فراموش کند. اما این دوستی اتفاقات ناگواری را به وجود می‌ آورد و زندگی آلیس را پیچیده‌ تر می‌ کند و ....

  فیلم The Cleaning Lady سانسور شده.

  دانلود فیلم The Cleaning Lady 2018 با زیرنویس فارسی

  لینک های دانلود فیلم خانم نظافتچی قرار داده شد

  تریلر فیلم با کیفیت عالی افزوده شد

   

  توضیحاتی درباره فیلم The Cleaning Lady

  فیلم خانم منشی محصول سال 2018 می باشد که در ژانر ترسناک – هیجان انگیز است . کارگردانی اثر بر عهده Jon Knautz بوده است ، وی یکی از کارگردان های خوب آمریکایی می باشد که در زمینه های کارگردانی ، تهیه کنندگی و نویسندگی فعالیت دارد ، این فیلم ترسناک یکی از بهترین آثار وی است که توانست نظر مثبت منتقدان را جلب کند . اگرچه در بخش هایی از فیلم مشکلاتی وجود دارد اما این مشکلات از جذابیت فیلم چیزی کم نمی کند و اثر به اندازه ی کافی دارای صحنه های هیجان انگیز می باشد . اگر دنبال یک فیلم ترسناک متفاوت و جذاب می باشید و میخواهید یک فیلم متفاوت تماشا کنید ، این فیلم مناسب شماست.

   

  داستان این فیلم درباره‌ ی زنی به نام آلیس است که یک نظافتچی خانم به نام شلی که صورتش به علت سوختگی ترسناک شده است را برای منزلش استخدام می‌ کند. پس از مدتی آن دو با یکدیگر دوست می‌ شوند که به نظر می‌ رسد این به آلیس کمک می‌ کند تا مشکلاتش را فراموش کند. اما این دوستی اتفاقات ناگواری را به وجود می‌ آورد و زندگی آلیس را پیچیده‌ تر می‌ کند و … فیلم پس از استقبال خوب از طرف مردم ، در نظرسنجی IMDb هم نمره ی تقریبا خوبی دریافت کرد ، نمره ی 5.4 از 10 که اثر را در رده فیلم های متوسط قرار می دهد ، اما در Rotten Tomatoes نمره ی بهتری را دریافت کرد و حدود 63% بینندگان آن را پسندیده اند .

   

  عوامل ساخت و تهیه فیلم 

  کارگردان :Jon Knautz

  تهیه کنندگان :Alexis Kendra, David Hanson

  نویسنده : Jon Knautz

  بازیگران :Alexis Kendra, Stelio Savante, Rachel Alig

  موسیقی :Russ Howard III

   

  تصاویری از فیلم

  دانلود فیلم The Cleaning Lady 2018

   

  دانلود فیلم The Cleaning Lady 2018

   

  دانلود فیلم The Cleaning Lady 2018 با دوبله فارسی

   

   

   

  دانلود سریال آقازاده

  دانلود سریال هم گناه

  دانلود سریال دل

  دانلود سریال موچین

  دانلود سریال قورباغه

  دیدگاهی بگذارید

   
   
  دانلود کامل این فیلم در تلگرام کلیک کنید