دانلود فیلم The Coldest Game 2019

داستان فیلم درباره ی شطرنج باز ماهری است به نام جاش مانسکی (Joshua Mansky) که مدتی است از این بازی دور شده و سعی دارد گذشته را به فراموشی بسپارد و مردم و طرفداران او نیز دیگر درباره ی او خاطره ای در ذهن ندارد تا اینکه در کشور روسیه با قهرمان شطرنج آن کشور قرار برگزاری مسابقه ای می گذارند که این مسابقه به نبردی سیاسی تبدیل می شود و ....

دانلود فیلم The Coldest Game 2019 با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم سردترین بازی با لینک مستقیم

لینک های دانلود با سه کیفیت قرار داده شد

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم

این فیلم که در سال 2019 در کشور لهستان فیلم برداری شده است به کارگردانی Łukasz Kośmicki (کارگردان ، تهیه کننده و نویسنده که آثار چندان زیادی در کارنامه اش ندارد و این فیلم از مشهور ترین ساخته های وی است) می باشد . به فارسی نام فیلم سردترین بازی و به لهستانی (Ukryta gra) می باشد که همانگونه که از نامش پیداست داستان درباره ی یک بازی است و آن هم یک بازی سرد و بی روح. داستان فیلم درباره ی شطرنج باز ماهری است به نام جاش مانسکی (Joshua Mansky) که مدتی است از این بازی دور شده و سعی دارد گذشته را به فراموشی بسپارد و مردم و طرفداران او نیز دیگر درباره ی او خاطره ای در ذهن ندارد تا اینکه در کشور روسیه با قهرمان شطرنج آن کشور قرار برگزاری مسابقه ای می گذارند که این مسابقه به نبردی سیاسی تبدیل می شود و ….

 

این اثر که درگیر دوباره زنده کردن شخصیتی است ممکن است از بزرگ نمایی هایی نیز استفاده کرده باشد و همین بزرگ نمایی ها از جذابیت فیلم کاسته است . همچنین بعد از مدتی با اینکه فیلم فیلمی هیجان انگیز است اما از دیدن ان حوصله ی انسان سر می رود و مانند فیلم روزی روزگاری در هالیوود یک نواختی در اثر وجود دارد . به هر حال نمره ی دریافتی فیلم در نظرسنجی 6.2 از 10 می باشد که نمره ی قابل قبولی است و اثر را در رتبه فیلم های خوب قرار می دهد . پیشنهاد می شود فیلم را از دست ندهید .

 

عوامل ساخت فیلم The Coldest Game

کارگردان : Łukasz Kośmicki

تهیه کنندگان : Piotr Woźniak-Starak ، Krzysztof Terej ، Daniel Baur

نویسندگان : Łukasz Kośmicki ، Marcel Sawicki

بازیگران :Bill Pullman ، Lotte Verbeek ، James Bloor ، Robert Więckiewicz

موسیقی : Łukasz Targosz

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم The Coldest Game 2019

 

دانلود فیلم The Coldest Game 2019

 

دانلود فیلم The Coldest Game 2019