دانلود سریال دل دانلود سریال هم گناه

  یونگ هو یک ورزشکار هنرهای رزمی است که پس از مرگ پدرش در سن جوانی در یک حادثه وحشتناک ، ایمان مسیحی خود را رها می کند و تصمیم می گیرد که فقط به خودش ایمان داشته باشد. اما پس از چند سال به طور ناگهانی در کف دستش، علامتی مرموز ظاهر می شود. پس از این اتفاق او برای حل مشکل، به دیدار یک کشیش محلی می رود. اما وقتی که کشیش این علامت را مشاهده می کند، متوجه ی خطری بزرگتر و مخوف تر می شود و ....

  فیلم The Divine Fury سانسور شده.

  دانلود فیلم The Divine Fury 2019 با زیرنویس فارسی

  لینک دانلود با 3 کیفیت قرار داده شد

  تریلر فیلم افزوده شد

   

  توضیحات کلی درباره فیلم The Divine Fury

  فیلم (به کره ای 사자; RR: Saja; lit. Lion) به کارگردانی Kim Joo-hwan ساخته شده است . این فیلم که معنی فارسی نام آن «خشم الهی» می باشد در سال 2019 منتشر شده است که توانست به یکی بهترین آثار کره ای تبدیل شود و اثری موفق و نامی و البته جذاب باشد . با اینکه Jason Kim یا همان Kim Joo-hwan 6 اثر در کارنامه اش دارد اما بجز فیلم اول تا سوم ، سه فیلم بعدی ساخته ی این فرد توانست دچار محبوبیت خاصی شود و طرفداران و بینندگانی برای خود به دست اورد .آخرین اثر وی قبل از این فیلم ، فیلم Midnight Runners بوده است که یک فیلم کمدی می باشد ، در واقع این اثر اولین فیلم کارگردان در ژانر وحشت است . فیلم در IMDb توانست نمره مورد قبول 6.1 را به دست آورد که نمره ی خوبی برای فیلم می باشد و نشان دهنده زیبایی اثر بوده .

   

  در داستان فیلم نیز اینگونه آمده است : یونگ هو یک ورزشکار هنرهای رزمی است که پس از مرگ پدرش در سن جوانی در یک حادثه وحشتناک ، ایمان مسیحی خود را رها می کند و تصمیم می گیرد که فقط به خودش ایمان داشته باشد. اما پس از چند سال به طور ناگهانی در کف دستش، علامتی مرموز ظاهر می شود. پس از این اتفاق او برای حل مشکل، به دیدار یک کشیش محلی می رود. اما وقتی که کشیش این علامت را مشاهده می کند، متوجه ی خطری بزرگتر و مخوف تر می شود و ….

   

  عوامل ساخت و تهیه فیلم 

  کارگردان : Kim Joo-hwan

  نویسنده :Kim Joo-hwan

  بازیگران : Park Seo-joon ، Ahn Sung-ki ، Woo Do-hwan ، Lee Seol

  موسیقی :Koo Ja-wan

  گیشه فروش :حدود 11 میلیون دلار

   

  تصاویری از فیلم

  دانلود فیلم The Divine Fury 2019

   

  دانلود فیلم The Divine Fury 2019 با دوبله فارسی

   

  دانلود فیلم The Divine Fury 2019 با زیرنویس فارسی

   

  دانلود سریال آقازاده

  دانلود سریال هم گناه

  دانلود سریال دل

  دانلود سریال موچین

  دانلود سریال قورباغه

  دیدگاهی بگذارید

   
   
  دانلود کامل این فیلم در تلگرام کلیک کنید