دانلود فیلم 2019 The Last Black Man in San Francisco با دوبله فارسی

دانلود فیلم آخرین سیاه پوست در سانفرانسیسکو با لینک مستقیم

لینک های دانلود با 3 کیفیت (دوبله ی فارسی) اضافه شد

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم

فیلم آخرین سیاه پوست در سانفرانسیسکو به کارگردانی جو تالبوت محصول سال 2019 در ایالات متحده ی آمریکا می باشد . فیلم دارای داستانی متفاوت و جذاب است که از نظر تماشاگران اثری جالب و جدید بوده است که با سایر اثار این کارگردان متفاوت است . این فیلم که در رابطه با سختی و مشکلات یک سیاه پوست ساخته شده و داستان اصلی آن درباره ی زندگی او می باشد .همچنین در داستان منتشر شده ی فیلم آمده است که : این فیلم داستان مرد جوانی به نام جیمی را روایت می‌ کند که به همراه دوستش مونت در شهر تغییر کرده‌ ی سان فرانسیسکو دنبال یک خانه می‌ گردد. خانه‌ ای که توسط پدر بزرگ جیمی ساخته شده است و… فیلم از نظر منتقدان جالب و جذاب بود و با تایید و تحسین آنها روبه رو شد.

 

علاوه بر تایید منتقدان تماشاگران فیلم نیز اثر را خوب و جذاب دانسته و در نظر سنجی های مختلف توانست نمره های بالایی به دست بیاورد. (در نظرسنجی IMBd نمره ی 7.3 را به دست آورد و در نظرسنجی های دیگر {Rotten Tomatoes و Google users} بیش از 80 درصد تماشاگران اثر را پسندیده اند) . خب این امار و ارقام نشان دهنده ی زیبایی و جذابیت اثر می باشد . همچنین فیلم برنده ی جوایز مختلفی نیز شده است که در ادامه به آن ها نیز می پردازیم.

 

جوایز دریافتی فیلم The Last Black Man in San Francisco

1_ جایزه ی ویژه ی هیئت داوران به جو تالبوت | 2_ جایزه ی بهترین کارگردانی در ژانر دراماتیک | 3_  جایزه ی کمترین بودجه برای ساخت فیلم | 4_ جایزه ی بهترین بازیگر نقش دوم مرد (نامزد شده) 5_ جایزه ی بازیگر برجسته برای Jimmie Fails (نامزد شده) 6_نامزد جایزه ی هیئت داوران بزرگ دراماتیک ایالات متحده و نامزد دریافت چندین جایزه ی دیگر . البته باید این را نیز مد نظر داشت که این اولین فیلم طولانی این کارگردان است و باز با این حال توانسته این همه جایزه را به دست بیاورد !

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم

کارگردان : Joe Talbot

تهیه کنندگان : Khaliah Neal , Joe Talbot , Dede Gardner , Jeremy Kleiner , Christina Oh

نویسندگان :Jimmie Fails , Joe Talbot

بازیگران :Jimmie Fails , Jonathan Majors , Tichina Arnold , Rob Morgan , Mike Epps , Finn Wittrock , Danny Glover

موسیقی :Emile Mosseri

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم The Last Black Man in San Francisco 2019

 

دانلود فیلم The Last Black Man in San Francisco 2019

 

دانلود فیلم The Last Black Man in San Francisco 2019

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه