دانلود فیلم The Voices 2020

زن جوانی که دور از خانواده اش افتاده، به دنبال پناهگاهی می گردد. جایی که تلاش می کند سلامت خواهر خود را باز گرداند اما ....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم The Voices 2020 با زیرنویس فارسی

لینک های دانلود قرار داده شد

همراه با  توضیحات و تصاویر

 

توضیحات کلی درباره فیلم The Voices

این فیلم ترسناک که در سال 2020 منتشر شده است به کارگردانی Wesley Alley (کارگردان ، فیلمنامه نویس و تهیه کننده ی آمریکایی که چند اثر در کارنامه اش دارد و چندان مشهوریتی ندارد) کارگردانی شده است . این اثر یکی از بهترین آثار وی می باشد که در ژانر ترسناکهیجان انگیز ساخته شده است اما چندان مشهوریتی بین بینندگان به دست نیاورد . اثر در ابتدا از که منتشر شد (در تاریخ 12 می 2020) مورد انتقاداتی قرار گرفت و چندان رضایتی از سمت منتقدان دریافت نکرد و نتوانست مورد تاییدشان باشد . بعد از آن تماشاگران هم با دیدن اثر عیب و ایراداتی از فیلم گرفتند و در کل مورد قبولشان نبود . به همین دلیل اثر خیلی مشهور نشد که سر و صدایی بلند کند و بتواند خود را بالا بکشد . بعد از انتشار در IMDb و نظرخواهی ، اثر چندان مورد توجه و تایید رای دهندگان نیز واقع نشد و از 300 نفری که در نظرسنجی شرکت کردند نمره ی 3.6 از 10 را به دست آورد.

 

البته در سایر نظرسنجی هایی که از بینندگان گرفته شد باز هم نمرات چندان بالایی دریافت نکرد اما در کل اثر اثری زیباست و با اینکه در بخش نمره های دریافتی ضعیف واقع شد اما در کل توانسته با داستانی زیبا ظاهر شود . داستان فیلم از این قرار است که : زن جوانی که دور از خانواده اش افتاده، به دنبال پناهگاهی می گردد. جایی که تلاش می کند سلامت خواهر خود را باز گرداند اما …. در داستان فیلم اینگونه آورده شده است ، امیدواریم از تماشای این اثر لذت ببرید و مورد قبول شما قرار بگیرد.

 

عوامل ساخت و تهیه فیلم 

کارگردانان : Wesley Alley ، Bradley Fowler

نویسنده : Bradley Fowler

تهیه کنندگان :James Christopher Fechser ، Chris Charles ، John W. Bosher ، Wesley Alley و ….

بازیگران :Amanda Markowitz, Victoria Matlock, Juliana Sada

موسیقی :Christian Davis  ، Reuven Herman

تدوین :Taylor D. Conroy

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم The Voices 2020

 

دانلود فیلم The Voices 2020 با دوبله فارسی

 

دانلود فیلم صداها با دوبله فارسی