دانلود سریال دل دانلود سریال هم گناه

  زن جوانی که دور از خانواده اش افتاده، به دنبال پناهگاهی می گردد. جایی که تلاش می کند سلامت خواهر خود را باز گرداند اما ....

  فیلم The Voices سانسور شده.

  دانلود فیلم The Voices 2020 با زیرنویس فارسی

  لینک های دانلود قرار داده شد

  همراه با  توضیحات و تصاویر

   

  توضیحات کلی درباره فیلم The Voices

  این فیلم ترسناک که در سال 2020 منتشر شده است به کارگردانی Wesley Alley (کارگردان ، فیلمنامه نویس و تهیه کننده ی آمریکایی که چند اثر در کارنامه اش دارد و چندان مشهوریتی ندارد) کارگردانی شده است . این اثر یکی از بهترین آثار وی می باشد که در ژانر ترسناکهیجان انگیز ساخته شده است اما چندان مشهوریتی بین بینندگان به دست نیاورد . اثر در ابتدا از که منتشر شد (در تاریخ 12 می 2020) مورد انتقاداتی قرار گرفت و چندان رضایتی از سمت منتقدان دریافت نکرد و نتوانست مورد تاییدشان باشد . بعد از آن تماشاگران هم با دیدن اثر عیب و ایراداتی از فیلم گرفتند و در کل مورد قبولشان نبود . به همین دلیل اثر خیلی مشهور نشد که سر و صدایی بلند کند و بتواند خود را بالا بکشد . بعد از انتشار در IMDb و نظرخواهی ، اثر چندان مورد توجه و تایید رای دهندگان نیز واقع نشد و از 300 نفری که در نظرسنجی شرکت کردند نمره ی 3.6 از 10 را به دست آورد.

   

  البته در سایر نظرسنجی هایی که از بینندگان گرفته شد باز هم نمرات چندان بالایی دریافت نکرد اما در کل اثر اثری زیباست و با اینکه در بخش نمره های دریافتی ضعیف واقع شد اما در کل توانسته با داستانی زیبا ظاهر شود . داستان فیلم از این قرار است که : زن جوانی که دور از خانواده اش افتاده، به دنبال پناهگاهی می گردد. جایی که تلاش می کند سلامت خواهر خود را باز گرداند اما …. در داستان فیلم اینگونه آورده شده است ، امیدواریم از تماشای این اثر لذت ببرید و مورد قبول شما قرار بگیرد.

   

  عوامل ساخت و تهیه فیلم 

  کارگردانان : Wesley Alley ، Bradley Fowler

  نویسنده : Bradley Fowler

  تهیه کنندگان :James Christopher Fechser ، Chris Charles ، John W. Bosher ، Wesley Alley و ….

  بازیگران :Amanda Markowitz, Victoria Matlock, Juliana Sada

  موسیقی :Christian Davis  ، Reuven Herman

  تدوین :Taylor D. Conroy

   

  تصاویری از فیلم

  دانلود فیلم The Voices 2020

   

  دانلود فیلم The Voices 2020 با دوبله فارسی

   

  دانلود فیلم صداها با دوبله فارسی

   

  دانلود سریال آقازاده

  دانلود سریال هم گناه

  دانلود سریال دل

  دانلود سریال موچین

  دانلود سریال قورباغه

  دیدگاهی بگذارید

   
   
  دانلود کامل این فیلم در تلگرام کلیک کنید