دانلود فیلم The Witch in the Window 2018

یک خانواده 3 نفره زندگی آرامی دارند . هنگامی که سایمون فرزند خانواده ، فین را به روستایی در ایالت ورمانت می‌ برد تا یک خانه ‎ی روستایی قدیمی را تعمیر کنند، آنها با یک روح مرگبار به نام لیدیا مواجه می‌ شوند که صاحب قبلی این خانه بوده است. آنها هر چقدر که این خانه را بیشتر تعمیر می‌ کنند، لیدیا قدرتمندتر می‌ شود و ...

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم The Witch in the Window 2018 با دوبله فارسی

لینک های دانلود فیلم جادوگری در پنجره افزوده شد

همراه با تریلر و تصاویر

 

توضیحات کلی درباره فیلم The Witch in the Window

فیلم در سال 2018 در آمریکا منتشر شده است . ژانر فیلم درام ، ترسناک می باشد و کارگردانس اثر به عهده Andy Mitton کارگردان موفق آمریکایی ساخته شده است (وی کارگردانی ، نویسندگی و تهیه کنندگی را انجام میدهد)  . این کارگردان آمریکایی با اینکه تعداد آثار چندان زیادی ندارد اما مشهوریت تقریبی دارد و ممکن است افرادی نامش را شنیده باشند . به هر حال این اثر یکی از زیبا ترین آثار وی می باشد که در شکلی ترسناک ساخته شد. این فیلم 80 دقیقه ای که مورد توجه منتقدان واقع شد ، توانست به فروش خوبی نیز دست پیدا کند  . Andy Mitton تقریبا در تمامی بخش ها و عوامل ساخت فیلم حضور دارد و علاوه بر کارگردانی ، داستان نویسی و تهیه کنندگی را نیز بر عهده گرفته است .

 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است یک خانواده 3 نفره زندگی آرامی دارند . هنگامی که سایمون فرزند خانواده ، فین را به روستایی در ایالت ورمانت می‌ برد تا یک خانه ‎ی روستایی قدیمی را تعمیر کنند، آنها با یک روح مرگبار به نام لیدیا مواجه می‌ شوند که صاحب قبلی این خانه بوده است. آنها هر چقدر که این خانه را بیشتر تعمیر می‌ کنند، لیدیا قدرتمندتر می‌ شود و … داستان فیلم داستانی جالب و زیبا است و اگر دنبال یک فیلم در ژانر وحشت می گردید این فیلم نیز میتواند تجربه خوبی باشد . امیدواریم از تماشای این اثر لذت ببرید. این فیلم کاندیدای دریافت 3 جایزه معتبر از جشنواره های بین المللی فیلم شده است.

 

عوامل ساخت و تهیه فیلم

کارگردان :Andy Mitton

تهیه کنندگان :Alex Draper, Richard W. King, Andy Mitton

نویسنده :Andy Mitton

بازیگران :Arija Bareikis, Alex Draper, Charlie Tacker

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم The Witch in the Window 2018

 

دانلود فیلم The Witch in the Window 2018 با دوبله فارسی

 

دانلود فیلم The Witch in the Window 2018 با حجم کم