دانلود فیلم خارجی Togo 2019 با دوبله فارسی

دانلود فیلم توگو با دوبله فارسی و کیفیت عالی لینک مستقیم رایگان

کیفیت عالی 1080p اضافه شد ( سانسور شده )

***

توضیحاتی درباره فیلم  :

عنوانی متفاوت و جدید از دیزنی آمریکا یک درام جذاب که به کارگردانی Ericson Core و تهیه کنندگی Kim Zubick در 20 دسامبر 2019 به اکران رسید و پس از استقبال چشم گیر مخاطبین در کشورهای مختلف جهان به زبان خودشان دوبله شد و پخش آن به صورت گسترده تر انجام شد و به طور کلی تبدیل به یک اثر موفق شد و کاملا محکم و با برنامه به جلو پیش رفت.
داستان فیلم در سال 1913 اتفاق می افتذ جایی که همسر شخصیت اصلی داستان یک توله سگ را در یک منطقه سرد سیر پیدا می کند و آن را بزرگ میکند حال ماموریت سخت به آن ها محول شده است و آن سگ به همراه سایر هم نوعانش و صاحبانش باید نوعی سرم را به مقصدی خطرناک برسانند و ناچاراند این کار را با سورتمه انجام دهند.
به طور کلی میتوان این ساخته به عنوان یک فیلم کم نقص شناخت چرا هم در داستان پردازی و هم شخصیت پردازی بازیگران کارهایی زیادی انجام شده است و خیلی تلاش کرده اند که پیام را به مخاطب برسانند.
ظاهرا این فیلم بر اساس واقعیت نیز برخی سکانس هایش ساخته شده است برای مثال این فیلم تا حد زیادی به داستان لئونارد سپپالا و توگو وفادار می ماند. و بیش از دو صحنه که در واقعیت اتفاق افتاده است در فیلم نیز اتفاق می افتد.
از سال 2015 در واقع ساخت این سینمایی توسط دیزنی پیکچرز تایید شد و کم کم عوامل آن را مشخص کردند و اکثر برنامه ریزی دقیقا همان چیزی شد که میخواستند و توانستند عوامل مورد نظرشان در ساخت این فیلم داشته باشند.
دانلود فیلم توگو 2019 با دوبله فارسی

دانلود فیلم توگو 2019 با دوبله فارسی

عوامل فیلم :

کارگردان: Ericson Core

نویسنده: Tom Flynn

تهیه کنندگان: Kim Zubick

موسیقی: Mark Isham

فیلم برداری: Ericson Core

تدوین: Martin Pensa


پیش نمایش فیلم

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه