دانلود فیلم We Have Always Lived in the Castle 2019

مری کیت ، کنستانس و عموی آن‌ ها جولیان پس از اینکه شش سال پیش یک تراژدی خانوادگی را تجربه کردند ، در انزوا زنگی می‌ کنند. اما هنگامی که پسر عموی آن‌ ها چارلز برای گرفتن اموال خانوادگی به آنجا می‌ آید ، باقی اعضای خانواده را به آشکار کردن راز تاریک خانواده تهدید می‌ کند و ....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود فیلم We Have Always Lived in the Castle 2019 با زیرنویس فارسی

لینک های دانلود فیلم ما همیشه در قلعه زندگی می کردیم قرار داده شد

تریلر فیلم افزوده شد

 

توضیحات کلی درباره ی فیلم We Have Always Lived in the Castle 2019

این اثر که در سال 2019 ساخته شده یکی از اثار خوب در ژانر خود می باشد . کارگردانی فیلم را Stacie Passon بازیگر خانم آمریکایی به عهده داشته است . از نظر کیفیت ساخت فیلم دارای کیفیت خوبی می باشد که از نظرات مختلف مانند فیلم برداری ، داستان و … دارای نقاط قئت می باشد . در نظرسنجی های مختلف نمرات خوبی را به دست اورده است که در ادامه به انها نیز خواهیم پرداخت . ژانر فیلم معمایی – هیجان انگیز – درام می باشد و بازیگران خوبی مانند Taissa Farmiga و Alexandra Daddario در اثر ایفای نقش کرده اند . در IMDb نمره ی 5.6 از 10 را مردم به فیلم داده اند و در Rotten Tomatoes حدود 86 درصد تماشاگران فیلم را پسندیده اند . پس در کل نمرات دریافتی فیلم نمرات بالا و خوبی می باشد.

 

داستان فیلم از این قرار است که : مری کیت ، کنستانس و عموی آن‌ ها جولیان پس از اینکه شش سال پیش یک تراژدی خانوادگی را تجربه کردند ، در انزوا زنگی می‌ کنند. اما هنگامی که پسر عموی آن‌ ها چارلز برای گرفتن اموال خانوادگی به آنجا می‌ آید ، باقی اعضای خانواده را به آشکار کردن راز تاریک خانواده تهدید می‌ کند و …. حال میتوانید این اثر زیبا را با زیرنویس فارسی چسبیده دانلود و از تماشای آن لذت ببرید.

 

عوامل ساخت و تهیه ی فیلم

کارگردان : Stacie Passon

تهیه کنندگان : Jared Ian Goldman ، Robert Mitas ، Kieran Corrigan

نویسنده :Mark Kruger

بر اساس : We Have Always Lived in the Castle by Shirley Jackson

بازیگران : Taissa Farmiga ، Alexandra Daddario ، Crispin Glover ، Sebastian Stan

موسیقی :Andrew Hewitt

تدوین :Piers McGrail

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم We Have Always Lived in the Castle 2019

 

دانلود فیلم We Have Always Lived in the Castle 2019

 

دانلود فیلم We Have Always Lived in the Castle 2019