دانلود رایگان مسابقه شب های مافیا با لینک مستقیم و کیفیت عالی و حجم کم

لینک دانلود قسمت اول تا یازدهم مسابقه شب های مافیا بعد از پخش اضافه شد

تازه ترین خبرها همراه با تصاویر اضافه شد

قسمت 11 اضافه شد

 

آخرین خبرها در مورد مسابقه جدید شب های مافیا :

مافیا نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند. در برنامه «شب های مافیا» محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر یا برگزار کننده در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد. در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند و روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل یک بازیگر 12 نفر از دوستان هنرمندش را برای بازی دعوت میکند و در نهایت با دو گروه 12 نفره مردان و یک گروه 12 نفره خانم های هنرمند این مسابقه آغاز میشود.

هنگامی که صحبت از بازی مافیا می‌شود، معمولا حداقل یک نفر وجود دارد که در میان جمعی از افراد، تجربه کردن آن و یا یک بازی شبیه به آن را در دوره جوانی به یاد آورد. می‌توان گفت تجربه بازی مافیا در یک جمع متشکل از افراد بزرگسال، کمی متفاوت‌تر و پیچیده‌تر است؛ این بازی به تدریج در دانشگاه‌های دیگر آمریکا و اروپا میان افراد مختلف رواج پیدا کرد؛ تا جایی که در دهه ۹۰ بیشترین محبوبیت خود را به عنوان یک سرگرمی به دست آورد.

کارگردان شب‌های مافیا با بیان اینکه این بازی گروهی اصالتاً روسی است، یادآور شد: این بازی یک نسخه ایرانی هم دارد که اکنون اغلب در خانواده‌ها و گروه‌های دوستی این نسخه بازی می‌شود و ما هم همین نوع بازی را در یک گروه بازیگران انجام می‌دهیم.

کاوه آفاق نیز قطعه ای را برای این مسابقه خوانده که به عنوان تیتراژ پایانی پخش می شود و ساخت موسیقی متن نیز بر عهده آمین ملک است. «شب های مافیا» که با سرمایه گذاری شرکت هنر اول ساخته می شود، از این هفته ها سه شنبه ها ساعت ۸ صبح توسط لیان مووی پخش خواهد شد.

همزمان با این مجموعه سریال های قورباغه و ملکه گدایان و سیاوش در نمایش خانگی منتشر می شود.

دانلود مسابقه شب های مافیا

دانلود مسابقه شب های مافیا

عکس ها و تصاویر مسابقه :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود مسابقه شب های مافیا بدون سانسور

دانلود مسابقه شب های مافیا بدون سانسور

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه