دانلود مستند امیدی هِ

مستندی کوتاه و جنجالی درباره اتفاقات عجیبی که در سال 97 در شهر امیدیه خوزستان افتاد و هنوز دلایل آن برای خیلی مبهم مانده است ....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود رایگان مستند امیدیهِ با لینک مستقیم و حجم کم

این مستند درحال اکران می باشد

زمان پخش : (هنوز مشخص نشده)

تصاویری از مستند اضافه شد.

***

 

توضیحاتی درباره مستند امیدی ـهِـ :

مستند امیدی هِ ( امیدیه) مستندی کوتاه و جنجالی که در سال 1397 در شهر امیدیه خوزستان به کارگردانی علی رهبری فیلم برداری شد و روایت گر حمله عجیب ماموران به خانه یکی از جانبازان مدافع حرم است دلیل این کار هنوز مبهم بوده است.

علی رهبری کارگردان این مستند کوتاه آن را در فضایی کاملا امن فیلم برداری و تولیده کرده است و ظاهرا پاسخ ابهامات مردم راجب حمله ماموران به خانه جانباز حرم را داده است این مستند هم اکنون در برخی سینما ها و دانشگاه ها درحال اکران می باشد.

لازم به ذکر است که تصویر برداری این مستند از اواخر سال 1397 بوده و حدودا سه ماه طول کشید و پس سه ماه 6 ماه در صف اکران بود تا این که در آبان 1398 به اکران عمومی در آمد.

حواشی ساخت مستند: از آنجا که این مستند روایت گر اتفاقی است که به تازگی در شهر امیدیه رخ داده است به همین فیلم برداری آن برای عوامل مشکلات زیادی در بر داشت و مجبور بودن تصویر برداری آن را در محیطی امن انجام دهند تا بتوانند به وضوح دلایل را به تصویر بکاشنند.

 

دانلود مستند امیدیهِ با لینک مستقیم

دانلود مستند امیدیهِ با لینک مستقیم

عوامل مستند امیدی هِ :

1- کارگردان و تهیه کننده: علی رهبری

سایر عوامل بزودی اعلام می شوند.

 


پخش آنلاین

بخش دانلود رایگان