دانلود مستند درخت زندگی

مستند درخت زندگی ؛ این مستند درباره آینده زندگی بازیگرانی است که در کودکانی برای یک فیلم شاهکار ایرانی به عنوان نقش اصلی کودک بازی کرده اند اما حال بعد از 30 سال با بازیگری فاصله زیادی دارند.....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود مستند درخت زندگی با کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان

لینک های دانلود فیلم درخت زندگی بعد از اکران اضافه می شود

این مستند در حال اکران است

***

 

توضیحات کامل درباره مستند :

یک مستند متفاوت از سرنجام زندگی کاریه دو نا بازیگر این مستند کوتاه به کارگردانی هومن بابانوروزی و تهیه کنندگی سهیلا فرهادیانی در سال 1397 ساخته شده است و سپس در اواسط امسال در برخی از سینماهای کشور و دانشگاه ها اکران شده است. مدت زمان این مستند 59 دقیقه است.

این مستند تا کنون نمره قابل قبولی را در اکران عمومیش کسب کرده است و توانسته است مخاطبین راجب به آن کنجکاو کند و پرداختن به چنین موضوعی خیلی هارا متحیر کرده است . همیشه ویژگی های یک مستند کشف نا شناخته ها و عجایب خواهد بود یا کشف حقیقت این مستند را میتوان به عنوان یک مشخص کننده حقیقت دانست.

این مستند کوتاه یک ساعته درباره گفت و گو با دو برادر جوانی است که در کودکی در شاهکار عباس کیارستمی با نام خانه دوست کجاست؟ و مشخص شدن چگونگی سرنوشت آن ها بعد از بازی در این فیلم شاهکار می باشد.حال آن ها نزدیک به 40 سال سن دارند.

اخبار و حواشی فیلم: به نقل از عوامل و کارگردان این اثر وی بعد دیدن شاهکار کیارستمی و فیلم های مشابه دیگر که معمولا نقش های اصلی آن ها کودکان هستند کنجکاو شد که سرنوشت اکثر آن ها چرا به سمت سینما نمی باشد ؟! چرا در کودکی در شاهکارهایی به عنوان نقش اصلی بازی میکنند اما دیگر در بزرگسالی نتوانسته اند آن را ادامه دهند!

عوامل ساخت مستند :

1- کارگردان :هومن بابانوروزی

2- تهیه کننده : سهیلا فرهادیانی

3- ترجمه: حسام حسین پور

4- صدابردار : مهرداد دادگری

6- تصویربردار : افشین گودرزی

7- مدیر تولید : هدی بابانوروزی


پخش آنلاین معرفی فیلم:


تصاویری از مستند:

دانلود مستند درخت زندگی

دانلود مستند درخت زندگی