دانلود مستند ورس

مستند ورس باتوجه به عنوان این مستند باید گفت مضمون آن درباره استفاده از پل ورسک به عنوان یکی از مهم ترین پل های راه آهن سراسری ایران و گارانتی آن است....

دانلود رایگان مستند ورس با لینک مستقیم و حجم کم

این مستند آماده اکران می باشد

زمان پخش : (هنوز مشخص نشده)

تصاویری از مستند اضافه شد.

***

 

توضیحاتی درباره مستند ورس :

مستند ورس عنوانی کوتاه با مدت زمانی کوتاه است که به کارگردانی و تهیه کنندگی جواد وطنی در سال 1398 ساخته شده است و در آبان ماه همین سال به اکران در جشنواره های بین المللی پرداخته است این مستند کوتاه به موفقیت قابل توجهی رسیده است.

جواد وطنی کارگردان این اثرا به عنوان یک استاد دانشگاه نیز باید شناخت وطنی توانست مستندی را تولید کند که حال در جشنواره های زیادی اکران شده است از جمله آن میتوان به جشنواره Big Water Film Festival اشاره کرد که از 16 آبان ماه آغاز شده  و قرار است این مستند در این جشنواره روی پرده برود.

ورس به مناسبت پلی تاریخی که از تقریبا 80 سال پیش که تاسیس شده است تا کنون به عنوان تاریخی ترین پل راه آهن تبدیل شده است چرا که معماری جذاب و و منحصری فردی را دارا است و در فهرست حفظ آثار ملی ثبت شده است.

حواشی ساخت مستند ورس: فیلم برداری این مستند بیشتر در حوالیه پل ورسک انجام شده است و مشکلاتی برای نزدیک شدن به آن وجود داشت که با کمک عوامل مختلف موفق شدند تصویر برداری بی نقصی از آن داشته باشند زیبا بدون این پل و طبیعت اطراف آن به فیلم برداری این اثر کمک زیادی کرده است.

دانلود کامل مستند ورس با لینک مستقیم

دانلود کامل مستند ورس با لینک مستقیم

عوامل مستند ورس :

1- کارگردان و تهیه کننده: علی رهبری

2-تصویربرداران: پویا نجفی و جواد وطنی

3-صدابردار: منوچهر معصومی

4-تدوین: آرش زاهدی‌اصل

5-صداگذار: شاهین پورداداشی

6-موسیقی: کریستف رضاعی


تصاویری از مستند ورس:

دانلود رایگان مستند ورس با لینک مستقیم

دانلود رایگان مستند ورس با لینک مستقیم

مستند ورس جواد وطنی

مستند ورس جواد وطنی


پخش آنلاین

بخش دانلود رایگان