دانلود مستند چیچکا قصه شب

چی چکا قصه شب : چی چکا به معنی قصه شب . این مستند کامل مردمی و موزیکا است و درباره زندگی خنياگر هرمزگانی "ابراهيم منصفی" است. او یک موسیقیدان بندر عباسی است....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود مستند چیچکا قصه شب با کیفیت عالی و لینک مستقیم رایگان

لینک های دانلود فیلم چی چکا قصه شب بعد از اکران اضافه می شود

این مستند در حال اکران است

***

 

توضیحات کامل درباره مستند :

مستند مردمی و با فضای موسیقی این مستند به کارگردانی و تهیه کنندگی حامی رهـا فـریـدی در سال 1396 ساخته شده است و در نهایت بعد 2 سال تاخیر بالاخره جواز اکران در سینماهای کشور را گرفت و توانست دوران اکران خود امتیاز ویژه ای هم از منتقدین هم مخاطبین نیز بگیرد.

میانگین نمرات این مستند از 5 نمره 4.3 بوده و نشان داده که مستندی قوی و با محتویات است که پیام ویژه ای را به مخاطبین میرساند . فیلم برداری آن در بندر عباس بوده است و شخصیتی که حول محور آن بحث خواهد یک خواننده هرمزگانی است که موسیقی هایی جذاب را برایتان میخواند.

آنچه به طور کلی در مورد این مستند گفته شده این است که این مستند کاملا فضای موسیقی دارد و چالش های سخت خنیاگر هرمزگانی “ابراهیم منصفی” را در زندگی اش نمایان می کند . به همین بهانه هم مارا با موسیقی های جنوبی و محلی ایران نیز آشنا می کند.

اخبار و حواشی فیلم: سازنده این مستند در رابطه با ساخت آن بیانیه ای را منتشر کرده است و در آن اعلام کرده این علت اصلی ساخت این مستند ادای احترام ملی و دینی  به کشور ایران است . وی عنوان کرده است که همیشه میخواست که هنر های کشف نشده محله زندگی اش را به بقیه نشان دهد نه فقط محله وی بلکه خیلی جاهای دیگر که استعداد هایی کشف نشده دارد.

 

عوامل ساخت مستند :

1- کارگردان و تهیه کننده :رهـا فـریـدی

2- تصویر و صدا، تدوین: رهـا فـریـدی، سیدهادی محقق

3- مشاور تدوین: کـامـبـیـز صـفـاری

4- صداگذاری و میکس: امیـرحسیـن قاسمی

6- زیرنویس: پـوریـا صـدر

7- حامی پروژه: آرا فریدی


پخش آنلاین تیزر مستند:


تصاویری از مستند:

دانلود مستند چی چکا قصه شب

دانلود مستند چی چکا قصه شب