دانلود کالکشن کامل انیمیشن پاندای کونگ فو کار 1,2,3 kung fu panda

داستان هیجان انگیز این انیمیشن درباره ی پاندای تبیلی بود که از کودکی در کنار بابا اردک بزرگ شده بود اما سرنوشت او چنین نبود که فکر می کرد او تبدیل به جنگجوی اژدها می شود ....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود کامل کالکشن انیمیشن پاندای کونگ فو کار (kung fu panda)

2008,2011,2016

دانلود انیمیشن جذاب و دیدنی پاندای کونگ فو کار با کیفیت 4K و لینک مستقیم 

پخش آنلاین تریلر انیمیشن همراه با لینک های دانلود  با دوبله فارسی در سایت لیان مووی قرار گرفت 

 

تصاویر انیمیشن پاندای کونگ فو کار (kung fu panda 2008)

پاندای کونگ فو کار 1

 

داستان پاندای کونگ فو کار1

 

توضیحات کلی درباره ی انیمیشن پاندای کونگ فو کار 1 با دوبله فارسی  (2008)

انیمیشن پاندای کونگ فو کار یکی کار بهترین انیمیشن های سال 2008 تا 2026 میباشد که توانسته انتخاب افراد زیادی از کوچک تا بزرگ باشد.اینبار نویسنده ان استعداد خارق العاده به پاندای کونگ فو کاری داده است که خودش را قبول ندارد  و گویی از موفقیت خود ناامید است . غافل از این که او از کودکی بدون اینکه باخبر باشد به عنوان جنگجوی اژدها شناخته شده است و اوکوی نیز همیشه درتلاش بوده تا سرزمین خود را در امان نگه دارد  تا زمانی که موقع ان برسد.

 

داستان از این قرار است که دربالا ی کی کوه معبدی وجود دارد  که در آن یک موش پیر مشغول به آموزش کونگ فو به چهار حیوان (ببر  میمون مار و ملخ ) میباشد . چرا گمان می کند  که ممکن از یک از انها شخص مورد نظر و جنگجویی اژدها باشد ..در یکی از همین روزها خبراوکوی خبر  می دهد  که تای لانک از زندان فرار کرده است و مردم باید برای انتخاب جنجگوی اژدها کنار یکدیگر جمع شوند  در این میان پاندای کونگ فو کار با زحمت خود را به بالای معبد میرساند  ..و همنجاست که اوکوی اورا به عنوان جنگجو انتخاب می کند  غافل از این که او کلا پاندای تپل و پر خور است و توانایی مبارزه ندارند .زمانی که شاگردانان به شیفو اعتراض می کنند  ااوکوی دستور می دهد  تا آموزش لازم برای مبارزه رابه پاندا آموزش دهد .

 

عوامل ساخت و تولید انیمیشن 

کارگردان: مارک آریزن جان استیونسن

تهیه کننده : ملیسا کاب

نویسنده :جاناتان اییل گلن برگر

اسامی صدا پیشگان :  جک بلک وداستین هافمن, آنجلینا جولی(فیلم مالفیسنت 1,2), جکی چان ,لوسی لیو

موسیقی : هانس زیمر

تاریخ انتشار : 6 ژوئن 2008

فروش گیشه : 631,908,951

مدت زمان : 92

 

لینک های دانلود انیمیشن پاندای کنگ فو کار 1

دانلود با کیفیت 1080p | دانلود با کیفیت 720p


تصاویر انیمیشن پاندای کونگ فو کار 2  (kung fu panda 2011 )

بازیگران پاندای کونگ فو کار 2

 

پاندای کونگ فو کار 2

 

توضیحات کلی درباره انیمیشن پاندای کونگ فو کار 2 با دوبله فارسی  (2011)

در قسمت دوم این داستان خرس پاندایی که عاشق کونگ فو شده است و توانسته تای لانک شیاد را از بین ببرد  دوباره به همان حالت بی خاصیتی خود بازگته است که ماجرای جدیدی وارد  میدان می شود …قمت قبلی ان که توانسته بود مخاطبان زیادی را جذب خود کند و محبوبیت پاندا را چند برابر کنند مدتها منتظر بخش دوم آن بودند که در سال 2011 منتشر شد .این انتظار های فقط برای دیدن شخصیت جذاب و بدیر پاندای داستان ما بود زیرا ورود دوباره با با حالات جدیدی لذت تماشا را برای ببینده چند برابرمی کرد .

 

در این قسمت نیز به گوش پاندا می رسد که طاوس سعی دارد تا تمام جهان را به تصرف خود درآورد و گونگ فو را از زمین و زمان نابود کند  زیرا کاملابه ضرر او بود  بنابراین استاد شیفو برای مقابله با موجود خطرناک پو را به مبارزه با دعوت می کند تا یک درس حسابی به طاووس بد ذات دهد اما  مشکل این است که پاندای قشنگ داستان ما بیش از آنکه درگیر و ناراحت نابودی طاووس و اسحله نابودگر او باشد نگران این است که به کجا و چه کسی تعاق دارد و پدر و مادر او کیست ..

 

عوامل ساخت و تهیه انیمیشن 

کارگردان : جنیفر یونلسون

تهیه کننده :ملیساکاب

نویسنده : جانتان آییل ,گلن برگر

اسامی صدا پیشگان : جک بلک آنجلینا جولی  داستین هافمن لوسی لیو ست روگن جکی چان دیوید کراس ربل ویلسون برایان کرانستون مدس میکلسن

موسیقی : هانس زیمر

شرکت :دریم ورکس انیمیشن

تاریخ انتشار : 29 ژانویه 201

فروش گیشه : 622,943,000

مدت زمان : 90

 

لینک های دانلود انیمیشن پاندای کنگ فو کار 2

دانلود با کیفیت 1080p | دانلود با کیفیت 720p


 

تصاویر انیمیشن پاندای کونگ فو کار 3 (kung fu pand 2016)

 

پاندای کونگ فو کار4

 

داستان فیلم پاندای کونگ فو کار 3

 

توضیحات کلی درباره ی انیمیشن پاندای گونگ فو کار 3 با دوبله فارسی  (2016)

بخش آخر انیمیشن پاندای کونگ فو کار که آخرین و زیباترین اثر انیمیشنی جنیفر یونلسون می باشد .توانست آوازه ی زیادی در میان همه و حتی جهان داشته باشد. این بخش که یکی از موفق ترین انیمیشن های یک دهه گذشته محسوب میشود ..اینبار پو پس از گذراندن تمرین های طاقت فرسای استاد شیفو و تبدیل شدن به یک جنگجوی معروفو پر قدرت اینبار به دنبال گذشته خود می رود  که با پاندای دیگری شبیه خود بنام لی برخورد می کند.

 

این پاندا که سالهادر انتاظر پیدا کردن فرزند  گم شده ی خود است فرزند ی که کسی نیز جز پوی داستان ما او با پدر خود روبه رو می وشود و پدرش داستان گم شدن او و پیدا شدنش توسط بابا اردک را به او می گوید .. اما در این میان مشکل بزرگی نیز هست موجودی خطرناک بنام کای آمده است که قصد زدیدین کنجینه ارزشمند  دارد  و این پو ات که باید دوباره با او مبارزه کند و شکستش دهد .البته می توان گفت کخ پاندای کونگ فو کار در هر سه بخش خود توانسته جلو ی ظاهری خودرا حفظ کند  و به حذابیت اثری آن نیز افزوده شده است .. که تماشای آن برای هر شهر ی مناسب است که می تواند خنده بر لب مخاطب بیاورد .

 

عوامل ساخت و تهیه انیمیشن 

کارگردان: جنیفر یو نلسون آلساندرا کارلونی

تهیه کننده : ملیسا کب

نویسنده : جاناتان آییل گلن برگر

اسامی صدا پیشگان : جک بلک, انجلینا جولی, داستین هافمن, لوسی لیو, ست روکن ,جکی چان ,دیوید کراس, ربل ویلسون ,برایان کرانستون, مدس میلکسن

موسیقی : هانس زیمر

تاریخ انتشار : 20 ژانویه 2016

فروش گیشه : 521,1

مدت زمان :90

 

لینک های دانلود انیمیشن پاندای کنگ فو کار 3

دانلود با کیفیت 1080p | دانلود با کیفیت 720p | دانلود با کیفیت 480p

دانلود صوت دوبله ی فارسی جداگانه

 

تریلر آنلاین انیمیشن