دانلود فیلم اطلاعات مرکزی (2016 central intelligence) با دوبله ی فارسی

دانلود با کیفیت عالی (HD)

Download new movie central intelligence for direct

تریلر آنلاین فیلم اضافه شد

 

توضیحاتی درباره ی فیلم central intelligence

کارگردان این اثر زیبا Rawson Marshall Thurber می باشد و بازیگران سرشناس و نامی در فیلم ایفای نقش می کنند. فیلم در ژانر اکشن – کمدی می باشد که توانسته کمدی به همراه اکشن اثری فوق العاده زیبا را بسازد.

 

داستان فیلم درباره ی باب پسر نوجوانی است که به دلیل وزن زیادش در جریان یک رویداد در مدرسه، به‌ صورت عریان به وسط جمعیت فرستاده می‌ شود و مورد تمسخر قرار می‌ گیرد و تنها کسی که او را حمایت می‌ کند پسر سیاه‌ پوستی به نام کلوین می‌ باشد. بیست سال بعد، کلوین (کوین هارت) تبدیل به حسابداری شده که از شغل خود چندان رضایت ندارد. او به‌ طور اتفاقی باب (دواین جانسون) را می‌ بیند که برخلاف دوره دبیرستان صاحب بدن ورزیده‌ ای شده و تغییرات محسوسی در خود ایجاد کرده‌ است. اما بزودی مشخص می‌ شود که باب برای سازمان سی آی ای کار می‌ کند اما هنوزم با اینکه هیکلی ورزیده و قدرتمند ساخته است هنوز ترس و وحشت از بدنش بیرون نرفته است .

 

او یک روز سراغ یکی از دوستان قدیمیشان میروند که در نوجوانی باب را مسخره کرده است . وقتی باب و کلوین به آنجا میرسند دوباره شخص شروع به تمسخر باب می کند اما باب هیچ کاری انجام نمی دهد و از آنجا بیرون میرود که … Dwayne Johnson بازیگر فوق العاده ی هالیوود که به تازگی جومانجی : مرحله بعد بازی کرده است در این اثر ایفای نقش می کند.

 

عوامل ساخت و تهیه ی اثر اطلاعات مرکزی

کارگردان : Rawson Marshall Thurber

تهیه کنندگان : Scott Stuber , Peter Principato , Paul Young , Michael Fottrell

ستارگان : Kevin Hart , Dwayne Johnson , Amy Ryan , Aaron Paul , Danielle Nicolet

موسیقی : Theodore Shapiro , Ludwig Göransson

 

تصاویری از فیلم

دانلود فیلم اطلاعات مرکزی

 

دانلود اطلاعات مرکزی

 

تریلر آنلاین فیلم

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه