در این وبسایت تبلیغات آزاردهنده وجود ندارد! مـــا را بخـاطـر بسپـارید

لادن مستوفی | دانلود تمام فیلم های لادن مستوفی با لینک مستقیم

دانلود فیلم وقتی برگشتم

بروز شده در پنج‌شنبه آوریل 7, 2022 یک دیدگاه
دانلود فیلم وقتی برگشتم

فیلم وقتی برگشتم یک اثر خانوادگی اجتماعی است که با یک داستان عاشقانه همراه است ، که به قول عوامل فیلم میتونه داستان این فیلم داستان همه ما آدما باشه

دانلود سریال خواب زده

بروز شده در شنبه می 9, 2020 6 دیدگاه
دانلود سریال خواب زده

خواب زده، سریالی در ژانر وحشت است که قرار است با آن سیروس مقدم کارگردان پیشکسوت در عرصه سریال سازی برای نخستین بار کارگردانی در شبکه نمایش خانگی تجربه خواهد نمود.

دانلود فیلم یک دزدی عاشقانه

بروز شده در پنج‌شنبه آوریل 16, 2020 بدون دیدگاه
دانلود فیلم یک دزدی عاشقانه

داستان فیلم با ژانری کمدی - اجتماعی درباره ی دو پیرمرد خلافکار که به تازگی از زندان ازاده شده اند آنها یک نقشه دارند واین هم آن است که به سراغ زنی بروند که قبل به زندان افتادنشان پول های را برداشته و فرار کرده بود ..

دانلود فیلم چاقی

بروز شده در سه‌شنبه فوریه 11, 2020 6 دیدگاه
دانلود فیلم چاقی

فیلم چاقی را راما قویدل کارگردانی کرده است که ماجرای عشق و دلباختگی یک کارگردان سینما به دختری جوان و کم سن و سال را روایت می کند...

دانلود فیلم مرده خور

بروز شده در یکشنبه می 26, 2019 بدون دیدگاه
دانلود فیلم مرده خور

فیلم مرده خور، یک فیلم سینمایی اجتماعی با رگه هایی از طنز است که قرار است با کارگردانی صادق صادق دقیقی و در دو شهر بوشهر و تهران ساخته شود.

دانلود فیلم وقت چیدن گردوها

بروز شده در یکشنبه ژانویه 13, 2019 بدون دیدگاه
دانلود فیلم وقت چیدن گردوها

جوانی طلبه به سبک عرفای قدیم کنج ازلت می گزیند اما مدتی که در جوار مزار یکی از عارفان حضور دارد متوجه اعمالی می شود که متولی مرقد انجام می دهد که در شان جایگاه او نیست و این آغاز درگیری آن دو است که موجب بروز مشکلات مختلف می شود.

دانلود فیلم گذر موقت

بروز شده در دوشنبه دسامبر 3, 2018 بدون دیدگاه
دانلود فیلم گذر موقت

در مورد دو پیر مرد است که یک شب تصمیم میگرند به دل شهر بزنند در تاریکی کارهایی انجام بدهند که بسیار تماشاییست این فیلم در ژانر کمدی و خنده دار میباشد که بسیار زیباست .

دانلود فیلم فصل ماهی سفید

بروز شده در سه‌شنبه می 8, 2018 بدون دیدگاه
دانلود فیلم فصل ماهی سفید

فصل ماهی سفید، راستیاتش ما که ارتباطی بین رمان باغ آلبالو چخوف نویسنده شهیر و ماهی سفید که خیلی هم خوشمزه است پیدا نکردیم هر کی فهمید به ما و بقیه بهم بگه...

دانلود فیلم چهل و هفت 47

بروز شده در یکشنبه مارس 4, 2018 بدون دیدگاه
دانلود فیلم چهل و هفت 47

قصه فیلم چهل و هفت، قصه مسابقه زندگی است. در این مسابقه سه زن از سه طبقه مختلف اجتماعی شرکت می کنند که پس از پشت سر گذاشتن مسیری پر پیچ و خم و گذر از تلخی ها و شیرینی ها در یک نقطه بهم می رسند.

دانلود فیلم تصویرم در آینه نیست

بروز شده در دوشنبه دسامبر 18, 2017 بدون دیدگاه
دانلود فیلم تصویرم در آینه نیست

قصه زوجی را روایت می کند که مثل همه مردم شب و روز مشغول کارند... تا اینکه یک اتفاق هر دوی آنها را چند روزی خانه نشین می کند و زمینه ای می شود تا آنها یکدیگر را بهتر بشناسند.

دانلود فیلم ماه در جنگل

بروز شده در سه‌شنبه آگوست 29, 2017 بدون دیدگاه
دانلود فیلم ماه در جنگل

یحیی که علاقه ای به جنگلبانی ندارد وقتی پدر خود را زخم خورده از سوی قاچاقچیات چوب روی تخت بیمارستان می بیند تصمیم می گیرد با آنها مقابله کند...