دانلود فیلم Shot Caller 2017

یکی از رهبران تیم های خطر ناک دزدی و آدم کشی آزاد میشود اززندان و دوباره تیم خود را تشکیل میدهد و رهبری میکند برای به هم ریزی شهر و ایجاد آشوب ....

تماشای آنلاین پیش نمایش فیلم
  • تریلر اول

دانلود رایگان فیلم Shot Caller 2017 با لینک مستقیم و کیفیت عالی HD

 

توضیحاتی در مورد فیلم Shot Caller 2017 :

 این فیلم یکی از بزرگترین ساخته های ریچ رومن میباشد کارگردان موفق آمریکایی که سابقه بسیار درخشانی در ساخت فیلم داشته است  و توانست ازسایت IMDB در بخش امتیاز دهی امتیاز 8.2 را کسب کند که عددی بسیار عالی میباشد.

 

چون اکثر فیلم ها اعدادی زیر 6 دریافت میکنند  و تا کنون فروش عالی داشته است همچنین فیلم برداری فیلم Shot Caller 2017 در لوکیشن های داخل آمریکا فیلم برداری شده است.

 

خلاصه داستان کامل فیلم Shot Caller :

در خلاصه داستان کاملی که از این فیلم منتشر شد آمده است که یکی از رهبران گانگستر که بسیار خطرناک و بد بین است از زندان آزاد میشود به محض آزاد شدنش سراغ تیم خود میرود و دوباره متحد میشوند تا دست به خلاف ها  آدم کشی ها و قاچاق های بزرگتری بزنند که فیلمش بسیار تماشاییست و جزو بهترین فیلم های سایت میباشد.

 

این فیلم زیبا در تاریخ 27 جولای 2017 به اکران عمومی رسیده است اما تا حالا نسخه های بلوری و فول اچ دی آن منتشر نشده است که به زودی بر روی سایت افزوده میشود و میتوانید دانلود و مشاهده نمایید

انتشار توسط : LianMovie

عکس های فیلم  Shot Caller

 

پخش آنلاین

بخش دانلود رایگان