دانلود فیلم تیغ و ترمه

خلاصه داستان فیلم تیغ و ترمه هنوز انتشار پیدا نکرده است، اما قرار است این فیلم در ژانر اجتماعی حادثه ای به کارگردانی کیومرث پوراحمد در سال 97 ساخته شود.

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید تیغ و ترمه با لینک مستقیم کیفیت بالا

فروردین 97 کلید می خورد

لینک دانلود فیلم تیغ و ترمه بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

کیومرث پوراحمد بعد از گلایه الناز شاکردوست از فراموشی عوامل فیلم دو طبقه روی پیلوت کیومرث پوراحمد کارگردان خوش قد و بالای سینما که علاقه خاصی به الناز داره آخه اولین نقش یکش رو الناز در فیلم گل یخ پوراحمد بازی کرد، انصراف داد.

قبل از انصراف پوراحمد و و با همکاری علی قائم مقامی درخواست پروانه ساخت دادند و تا این شورا جلسه برگزار کنه و مجوز ساخت بده قائم مقامی فیلم جشن دلتنگی پوریا آذربایجانی را برای حضور در جشنواره تهیه کرد.

حالا با انصراف پوراحمد و خلوت شدن سر قائم مقامی و صدور پروانه ساخت برای نوروز 97 برنامه ریزی کردند تا دومین مشترکشان را بعد از گذراندن تعطیلات نوروز در شمال و بعد سیزده بدر فیلم تیغ و ترمه را کلید خواهند زد.

این فیلم که هنوز نوشتن فیلمنامه آن ادامه دارد، هنوز بازیگران و عوامل فیلم انتخاب نشده اند، فقط حضور علیرضا زرین دست که امسال در جشنواره فجر برای فیلم سرو زیر آب سیمرغ بلورین گرفت حضورش به عنوان مدیر تصویربرداری قطعی شده است.

 

عوامل ساخت و تولید فیلم :

[۱- نویسنده و کارگردانی : کیومرث پوراحمد]

[۲- تهیه کننده: علی قائم مقامی]

[3- مدیر فیلمبرداری: علیرضا زرین دست]

[4- مدیر صدابرداری: ]

[5- طراح چهره پردازی: ]

تصاویر و عکس های کارگردان فیلم :

دانلود فیلم تیغ و ترمه با کیفیت 1080p

دانلود فیلم تیغ و ترمه با کیفیت 1080p

بخش دانلود رایگان
50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید