دانلود فیلم هیس پسرها فریاد نمی زنند

فیلم هیس پسرها گریه نمی کنند، اطلاعات زیادی از داستان و فضای فیلم منتشر نشده است... اما طبق اعلام کارگردان فیلم خانم پوران درخشنده اگر شرایط ساخت آن فراهم شود قرار است در آن به زندگی پسران و مسائل و مشکلاتی که اون ها باهاش مواجهند پرداخته شود.

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید هیس پسرها فریاد نمی زنند با لینک مستقیم کیفیت بالا

پروانه ساخت گرفت

لینک دانلود فیلم هیس پسرها فریاد نمی زنند بعد از اتمام اکران و پخش اضافه خواهد شد

***

 

توضیحاتی در معرفی فیلم سینمایی :

اسم فیلم بسیار شبیه فیلم هیس دخترها فریاد نمی زنند اگه خوب دقت کنید کارگردان فیلم هام یکی هستش بله قرار این فیلم رو اگه شرایط مساعد بشه خانم پوران درخشنده بسازه…

شرایط مساعد برای این فیلم در سال 96 فراهم نشد… هم فیلمنامه رد شد و هم منابع مالی فیلم هنوز تامین نشده… البته پوران خانم که اصالتا کرمانشاهی هستند بر این اعتقاده آخرین فیلمش با نام زیر سقف دودی خوب اکران نشد و گر نه منابع مالی این فیلم تامین می شد.

البته خانم کارگردان به پسرهای زیادی که بهش نامه نوشتند و یا حضوری صحبت کردند قول داده حتما برای ساخت این فیلم در سال جدید اقدام کند و به قول خود وفا کند… ما پسرهام قول میدیم اگر فیلم ساخته شد و اکران شد بریم سینما ببینیم…

در اینجا می خوام در آستانه ورود به سال نو دو مطلب رو یادآوری کنم… اول مثل خانم درخشنده… برای سال آیندتون برنامه داشته باشید… دوم ایشون کرمانشاهی هستند خواستم بگم هموطنای عزیزمون رو در مناطق زلزله زده دم عیدی فراموش نکنید و هواشون رو داشته باشید.

 

دانلود فیلم هیس پسرها گریه نمی کنند پوران درخشنده

دانلود فیلم هیس پسرها گریه نمی کنند پوران درخشنده

بعد از ماجرایی که در یکی از مدارس تهران رخ داد خانم درخشنده بسیار گلگی کرد که چرا نمی گذارید تا این فیلم ساخته شود تا بالاخره امروز پروانه ساخت این فیلم صادر شد و قرار است بزودی پیش تولید آن آغاز شود.

دانلود فیلم جدید هیس پسرها فریاد نمی زنند

دانلود فیلم جدید هیس پسرها فریاد نمی زنند

عوامل ساخت و تولید فیلم :

[۱- نویسنده و کارگردانی : پوران درخشنده]

[۲- تهیه کننده: ]

[3- مدیر فیلمبرداری: ]

[4- مدیر صدابرداری: ]

[5- طراح چهره پردازی: ]

تصاویر و عکس های کارگردان فیلم :

دانلود فیلم هیس پسرها گریه نمی کنند با کیفیت عالی

دانلود فیلم هیس پسرها گریه نمی کنند با کیفیت عالی

بخش دانلود رایگان
50,000 تومان جایزه نقدی برای کامنتی که 100 لایکه شود! دیدگاهتان را حرفه ای طوری بنویسید