دانلود رایگان فیلم ایرانی چارچنگولی با کیفیت عالی HD

تصاویر عوامل فیلم اضافه شد

پوستر رسمی فیلم در این پست افزوده شد

تریلر و پیش نمایش فیلم قرار گرفت

***

توضیحات فیلم :

فیلم سینمایی چارچنگولی یکی از پر سروصدا ترین فیلم های کمدی ده 80 سینمای ایران است که توانست در آن زمان در سینما ها و شبکه های نمایش خانگی بسیار محبوب شود ، این فیلم محصول سال 1387 به کارگردانی سعید سهیلی است که بازیگران مطرحی همچون رضا شفیعی جم و سید جواد رضویان در این فیلم ایفای نقش می کنند.

از دیگر بازیگران این فیلم می توان به بهاره راهنما در نقش ( ملوسک ) ، مژگان بیات در نقش ( میمنت ) ، ساعد سهیلی ، رضا فیض نوروزی و فتحعلی اویسی اشاره کرد ، این فیلم توانست در مدت زمان 3 ماه فروش 4 میلیاردی را کسب کند. این فیلم داستان زندگی دو برادر قلو را نشان می دهد که افکار و اعتقادات متفاوتی دارند و به سختی یکدیگر را تحمل می کنند.

مدت زمان فیلم در حدود 90 دقیقه می باشد و داستان فیلم می توان گفت تا به حال در سینمای ایران اجرا نشده است و در عین خاص بودن کمدی بسیاری قوی حول این داستان وجود دارد که لحظات شادی را برای شما رقم خواهد زد.

همچنین ساعد سهیلی فرزند سعید سهیلی نیز در این فیلم ایفای نقش می کند که می توان گفت چارچنگولی یکی از اولین فیلم های موفق این بازیگر جوان و موفق سینما بوده است.

عوامل ساخت فیلم چارچنگولی :

[1- به کارگردانی : سعید سهیلی]

[2- موسیقی و آهنگسازی: امیر توسلی ]

[3- فیلمبرداری و تصویر برداری : حسین ملکی]

اسامی بازیگران فیلم : 1- سید جواد رضویان 2- رضا شفیعی جم 3- بهاره رهنما 4- ساعد سهیلی 5- مژگان بیات 6- رضا فیض نوروزی 7- فتحعلی اویسی 8- مینا بویوک جعفرزاده 9- شهرام قائدی 10- حسن چودن 11- مینا جعفرزاده

 

تصاویر و عکس های بازیگران فیلم :

برای بزرگتر شدن تصاویر بر روی آنها کلیک کنید

دانلود فیلم چارچنگولی

دانلود فیلم چارچنگولی

دانلود فیلم چارچنگولی

دانلود فیلم چارچنگولی

 

دانلود سریال آقازاده

دانلود سریال هم گناه

دانلود سریال دل

دانلود سریال موچین

دانلود سریال قورباغه